Dagens domare - Hallands Fotbollförbund

Välj förbund och datum

Matcher 2019-05-25
Tid Match Domare
Superettan
16:00 Halmstad - Degerfors IF Domare Fredrik Hansson
Ass. domare 1 Per Rehnlund
Ass. domare 2 Julia Magnusson
Fjärdedomare Haris Memisevic
Division 2, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
16:00 Vinbergs IF - FC Rosengård 1917 Domare Niklas Olsson
Ass. domare 1 Johan Hansen Ölmedal
Ass. domare 2 Furat Kadhem
Division 3, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
14:00 Varbergs GIF FK - Höganäs BK Domare Jonas Erlandsson
Ass. domare 1 Burim Mehmeti
Ass. domare 2 Pontus Karlsson
15:00 IFK Fjärås - Markaryds IF Domare Göran Fredriksen
Ass. domare 1 Samir Vlahovljak
Ass. domare 2 Tobias Johansson
Division 1, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
15:00 IF Böljan Falkenberg - Eskilsminne IF Domare Damir Pezer
Ass. domare 1 Lirim Veli
Ass. domare 2 Elias Ahmadi
P19 serier
P19 Div.1 - Region 1
14:00 Falkenbergs FF - IF Limhamn Bunkeflo Domare Mårten Högblom
Ass. domare 1 Ivan Contos
Ass. domare 2 Oliver Contos
Division 2 Damer
Div. 2 Västra Götaland damer
14:00 Tvååkers IF - Öckerö IF Domare Jesper Altergren
Ass. domare 1 Fadil Zeneli
Ass. domare 2 Abit Syla
Pojkar 2004(15 år)
Pojkar 2004(15 år) Klass 3B
13:00 Onsala BK - Lerums IS Domare Absi Haj Khamis Ammahan
14:00 Kullavik IF - Bergsjö IF Domare Kim Nielsen
Division 2 Damer
Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
14:00 IF Centern - BK Astrio Domare Arif Azemi
Ass. domare 1 Richard Kompass
Ass. domare 2 Jasim Mirzadeh
14:00 Västra Karups IF - Kullabygdens DFF Domare Amane Kandas
Ass. domare 1 Sebastian Sadowski
Ass. domare 2 Evelina Wramby
Division 4 Herrar
Div. 4 Herrar
14:00 Genevad/Veinge IF - Väröbacka GIF Domare David Weber
Ass. domare 1 Per Uppsäll
Ass. domare 2 Orient Kashtanjeva
Division 5 Herrar
Div. 5 Herrar
14:00 HÅFF - Sperlingsholms IF Domare Isaac Armel Yamuremye
Ass. domare 1 Besnik Berisha
Ass. domare 2 Elbasan Nuredini
14:00 Skrea IF - IF Böljan Falkenberg Domare Jimmy Olsson
Ass. domare 1 Oliver Håkansson
Ass. domare 2 Antonio Nielsen
Division 6 Herrar
Div. 6 Norra
14:00 Rolfstorp GIF/Skälli - Långås/Morup Domare Valmir Kelmendi
14:00 Ätrans FF - Särö IK Domare Roger Larsson
Div. 6 Södra
14:00 Unnaryds GoIF - Skuggan BoIS Domare Adonis Gashi
15:00 Torup/Rydö FF - Ränneslövs GIF Domare Naser Gashi
Division 7 Herrar
Div. 7 Norra
14:00 Sennans IF - Frillesås FF Domare Peter Karlsson
14:00 Tofta GIF - HGH FC Domare Skender Zejnulla
Klass 3 Herrar
Klass 3 Norra herrar
14:00 Grimetons IK - Lerkils IF 2 Domare Albin Osdautaj
Klass 3 Södra herrar
11:00 Skottorps IF - Ysby BK Domare Karl-Erik Mattsson
Division 3 Damer
Div. 3 damer
14:00 Lerkils IF - Ullareds IK Domare Flamur Zeqiri
Ass. domare 1 Alexander Lundberg
Ass. domare 2 Henrik Stenfelt
Division 4 Damer
Div. 4 Damer
11:00 Varbergs BoIS FC - VGLT Domare Bengt Erik Johansson
14:00 Vapnö IF - WRY Domare Afet Callaku
Flickor Div. 5 (16 år)
Div. 5 Flickor (16 år)
16:00 Tofta GOIF - IFK Fjärås Domare Juan Carlos Furet
Herrjunior Division 2
HJ Div.2 Nordvästra, vår
15:00 Laholms FK - Råå IF 1 Domare Patrik Berg
Skåneserie Pojkar 16
P16 Skåneserie B, vår
13:00 BK Astrio - Hyllie IK Domare Zahir Rama