Spelprogram - DM Herrar omgång 2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Andersbergs IK Ylber Bela Gul/Vita/Gula
BK Astrio Lars Johansson 0703099925 Gul/Svarta/Gula
Bua IF Klas Tropp 0340661564 0705614104 vit/röd/vit
Derome/Åskloster Owe Stenberg 034031929 0708867928 röd, blå, röd
FC Astrio Sune Berlin 03534505 0707553260 orange/orange/svart
Genevad/Veinge IF Kim Gustafsson 0703628186 Vit, Vit, Vit
Getinge IF Jonas Björkkvist 0735077057 grön/vita/grön
Grimetons IK Mats Olsson 0340674365 0705743743 Grön/Vit/Grön
Halmstads BK Robert Nordström 0733301003 blå, svart, blå
Hasslövs IS Lars Palmgren 0709985353 Svart/blå/svart/Blå
Hyltebruks IF Tommy Samuelsson 0709481588 blå/vit/blå
HÅFF Henrik Lindström 0702370997 Mörkblå/Svarta/Svart
IF Böljan Magnus Falkehag 0702388186 blå/vita/blå
IF Centern Göran Fagercrantz blåvit-randig/Blå/Blåa
IFK Fjärås Tobias Lindén 0704779619 Röd/Vit/Röd
IS Halmia Anders Wallin 0708339136 vit/röda/vita
Kvibille BK Roger Bengtsson 0733874556 blå/vita/vit
Laholms FK Akademi Peter Åberg 0706743724 vit/svart/vit
Lidhults GOIF Leif Stefan Göransson 0705891605 Röd, Röd, Röd
Lilla Tjärby IK Johan Wilmarstrand Jönsson 043010119 0705352558 Röd/blå randig, Röd, Röd
Lilla Träslövs FF Glenn Larsson 034087701 0709891471 vit/blåa/blåa
Långås/Morup Berth Svensson blå, blå, blå
Löftadalens IF Ronny Gunnarsson 0708582807 vit (Herr klass 2 = vitröd-randig), röd, vita
Onsala BK Peter Andersson 0703937580 vit, blå, blå
Rolfstorp/Skällinge Arne Eriksson 0703695850 Orange/Svart/Orange
Skrea IF Björn Samuelsson 0722003239 Gult/Svarta/Gula
Torup/Rydö FF Håkan Berggren 0702384525 röda/svarta/svarta
Trönninge IF Martin Svensson 0733836622 vit/röda/vita
Tvååkers IF Andreé Johansson 0766299773 röd/blåa/röda
Vapnö IF Andreas Sjöqvist 0733169319 röd/svart/svart
Vinbergs IF Martin Blomqvist 034687308 0707913409 grön, vita, gröna
Ätrans FF Lennart Larsson 034661070 0706360244 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2017-04-03 18:45 070626013 IS Halmia - Andersbergs IK 5 - 0 Halmstad Arena
2017-04-03 19:00 070626008 Vinbergs IF - Torup/Rydö FF 6 - 0 Vinåvallen B
2017-04-04 18:30 070626007 Hyltebruks IF - Trönninge IF 4 - 0 Örnvallen
2017-04-04 19:00 070626005 Hasslövs IS - Tvååkers IF 1 - 2 Hasslövs IP
2017-04-04 19:00 070626012 Halmstads BK - BK Astrio 3 - 1 e.f. Sannarps IP konstgräs
2017-04-04 19:10 070626006 Rolfstorp/Skällinge - Kvibille BK 2 - 5 Ankarvallen
2017-04-04 19:15 070626011 Getinge IF - Vapnö IF 7 - 0 Halmstad Arena IP/plan 6 (k-gräs)
2017-04-05 19:30 070626002 IFK Fjärås - Grimetons IK 4 - 0 Ögärdets IP konstgräs 11
2017-04-06 18:00 070626010 HÅFF - IF Böljan 1 - 0 Hebergs IP
2017-04-07 19:00 070626015 IF Centern - Genevad/Veinge IF 5 - 4 e.f. Kärlekens IP
2017-04-07 19:15 070626001 Onsala BK - Lidhults GOIF 3 - 1 Rydets IP Konstgräs
2017-04-08 11:00 070626014 Lilla Tjärby IK - Ätrans FF 1 - 0 L:a Tjärby IP
2017-04-08 12:00 070626003 Långås/Morup - Löftadalens IF 0 - 3 Morups IP
2017-04-08 14:00 070626009 Skrea IF - Bua IF 4 - 3 e.f. Skrea IP
2017-04-09 12:00 070626004 Lilla Träslövs FF - Derome/Åskloster 0 - 2 Klostervallen
2017-04-09 12:15 070626016 FC Astrio - Laholms FK Akademi 1 - 2 Skedalaheds IP konstgräs