Spelprogram - Klass 2 Mellersta herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Getinge IF Admir Rahmanovic 0735463616 grön, vita, grön
Glommens IF Bengt "Sotten" Karlsson 034692205 0707471837 Vit/Röd/Vit
GoIF Ginsten Mats Brorsson 0737026737 Gul/Grön/Gul
Harplinge IK Torbjörn Falkström 0707777717 vit/svarta/svarta
Hyltebruks IF Stuart Hiscock 0705247866 blå/vit/blå
HÅFF Tobias Lager 0733378802 Mörkblå/Svarta/Svart
Långås/Morup Leif Tell 034610334 0707680546 blå/blå/blå
Oskarström IS Kai Carlsson 03549410 0706397308 vit, vita, vit
Skrea IF Peter Carlsson 0722207865 0722207865 Gult/Svarta/Gula
Torup/Rydö FF Andreas Bengtsson 0702044344 röda/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-15 16:00 070181002 Harplinge IK - Glommens IF 1 - 1 Tranevall
2018-04-15 16:30 070181003 Oskarström IS - Torup/Rydö FF 3 - 0 Skedalaheds IP 3
2018-04-16 18:30 070181005 Hyltebruks IF - Getinge IF 2 - 0 Örnvallen A
2018-04-18 18:30 070181010 Glommens IF - HÅFF 6 - 3 Glommens IP 1
2018-04-20 18:45 070181008 Långås/Morup - Oskarström IS 4 - 2 Ryevi IP
2018-04-20 19:00 070181006 GoIF Ginsten - Hyltebruks IF 3 - 0 Ginstavallen 1
2018-04-22 15:00 070181007 Getinge IF - Skrea IF 3 - 5 Getinge IP 1
2018-04-23 19:00 070181009 Torup/Rydö FF - Harplinge IK 1 - 0 Torulund A
2018-04-24 18:45 070181013 Oskarström IS - Skrea IF 0 - 4 Esperedsvallen
2018-04-28 13:30 070181015 Glommens IF - Långås/Morup 3 - 1 Glommens IP 1
2018-04-28 14:00 070181012 Harplinge IK - Hyltebruks IF 0 - 1 Tranevall
2018-04-29 15:00 070181011 HÅFF - Getinge IF 4 - 1 Hebergs IP A
Maj
2018-05-02 18:45 070181016 Getinge IF - Glommens IF 3 - 0 Getinge IP 1
2018-05-02 19:00 070181019 Skrea IF - Harplinge IK 1 - 0 Skrea IP 1
2018-05-06 13:00 070181017 Långås/Morup - Torup/Rydö FF 2 - 4 Morups IP A
2018-05-06 15:00 070181018 GoIF Ginsten - Oskarström IS 2 - 2 Ginstavallen 1
2018-05-06 17:00 070181020 Hyltebruks IF - HÅFF 8 - 0 Örnvallen A
2018-05-07 18:30 070181021 HÅFF - Skrea IF 4 - 2 Hebergs IP A
2018-05-10 17:00 070181025 Glommens IF - Hyltebruks IF 3 - 3 Glommens IP 1
2018-05-11 19:00 070181022 Harplinge IK - Oskarström IS 4 - 1 Tranevall
2018-05-12 13:00 070181023 Långås/Morup - GoIF Ginsten 5 - 5 Ryevi IP
2018-05-13 14:00 070181024 Torup/Rydö FF - Getinge IF 1 - 1 Torulund A
2018-05-14 19:00 070181029 GoIF Ginsten - Harplinge IK 4 - 1 Ginstavallen 1
2018-05-15 19:00 070181026 Skrea IF - Glommens IF 4 - 1 Skrea IP 1
2018-05-15 19:00 070181030 Oskarström IS - HÅFF 2 - 2 Esperedsvallen
2018-05-19 14:00 070181028 Getinge IF - Långås/Morup 3 - 1 Getinge IP 1
2018-05-20 18:00 070181027 Hyltebruks IF - Torup/Rydö FF 3 - 3 Örnvallen A
2018-05-22 19:00 070181040 Glommens IF - GoIF Ginsten 2 - 3 Glommens IP 1
2018-05-26 13:00 070181033 Långås/Morup - Hyltebruks IF 1 - 6 Morups IP A
2018-05-27 15:00 070181031 HÅFF - Harplinge IK 6 - 0 Hebergs IP A
2018-05-28 18:30 070181032 Getinge IF - GoIF Ginsten 4 - 4 Getinge IP 1
2018-05-28 19:00 070181034 Torup/Rydö FF - Skrea IF 2 - 1 Torulund A
2018-05-29 19:00 070181035 Glommens IF - Oskarström IS 4 - 0 Glommens IP 1
2018-05-31 19:00 070181039 Skrea IF - Hyltebruks IF 3 - 4 Skrea IP 1
Juni
2018-06-03 14:00 070181038 Oskarström IS - Getinge IF 2 - 3 Esperedsvallen
2018-06-03 16:00 070181037 Harplinge IK - Långås/Morup WO (3 - 0) Tranevall
2018-06-04 19:00 070181042 GoIF Ginsten - Skrea IF 2 - 2 Ginstavallen 1
2018-06-04 19:00 070181045 Långås/Morup - HÅFF 0 - 0 Ryevi IP
2018-06-07 18:30 070181044 Getinge IF - Harplinge IK 0 - 5 Getinge IP 1
2018-06-10 15:00 070181041 Torup/Rydö FF - Glommens IF 2 - 0 Torulund A
2018-06-11 19:00 070181043 Hyltebruks IF - Oskarström IS 5 - 2 Örnvallen A
2018-06-11 19:00 070181046 GoIF Ginsten - HÅFF 1 - 3 Ginstavallen 1
2018-06-13 19:00 070181047 Glommens IF - Harplinge IK 2 - 3 Glommens IP 1
2018-06-14 19:00 070181049 Långås/Morup - Skrea IF 0 - 2 Morups IP A
2018-06-16 13:00 070181048 Torup/Rydö FF - Oskarström IS 1 - 2 Torulund A
2018-06-19 19:00 070181004 Skrea IF - Långås/Morup 2 - 2 Skrea IP 1
2018-06-25 18:15 070181053 Skrea IF - Getinge IF 1 - 2 Skrea IP 1
2018-06-25 19:00 070181051 Harplinge IK - Torup/Rydö FF 3 - 1 Tranevall
2018-06-26 19:00 070181052 Oskarström IS - Långås/Morup 9 - 0 Esperedsvallen
2018-06-26 19:00 070181054 Hyltebruks IF - GoIF Ginsten 4 - 2 Örnvallen A
Juli
2018-07-01 16:00 070181050 Getinge IF - Hyltebruks IF 1 - 5 Getinge IP 1
2018-07-30 19:00 070181014 Torup/Rydö FF - GoIF Ginsten 0 - 2 Torulund A
Augusti
2018-08-06 18:30 070181083 Getinge IF - Oskarström IS 1 - 1 Esperedsvallen
2018-08-10 19:00 070181057 Hyltebruks IF - Harplinge IK 2 - 0 Örnvallen A
2018-08-11 13:00 070181060 Långås/Morup - Glommens IF 0 - 3 Ryevi IP
2018-08-12 15:00 070181056 Getinge IF - HÅFF 1 - 2 Getinge IP 1
2018-08-14 18:45 070181058 Skrea IF - Oskarström IS 9 - 0 Skrea IP 1
2018-08-16 18:45 070181064 Harplinge IK - Skrea IF WO (3 - 0) Tranevall
2018-08-16 19:00 070181065 HÅFF - Hyltebruks IF 0 - 4 Hebergs IP A
2018-08-18 14:00 070181080 Oskarström IS - Glommens IF 2 - 3 Esperedsvallen
2018-08-20 18:30 070181062 Torup/Rydö FF - Långås/Morup 1 - 1 Torulund A
2018-08-21 18:30 070181066 Skrea IF - HÅFF 2 - 6 Skrea IP 1
2018-08-21 18:45 070181063 Oskarström IS - GoIF Ginsten 1 - 2 Esperedsvallen
2018-08-22 18:45 070181061 Glommens IF - Getinge IF 5 - 0 Glommens IP 1
2018-08-26 15:00 070181067 Oskarström IS - Harplinge IK 2 - 5 Esperedsvallen
2018-08-26 15:00 070181068 GoIF Ginsten - Långås/Morup 4 - 1 Ginstavallen 1
2018-08-26 15:00 070181070 Hyltebruks IF - Glommens IF 6 - 0 Örnvallen A
2018-08-27 18:45 070181069 Getinge IF - Torup/Rydö FF 1 - 0 Getinge IP 1
2018-08-29 18:30 070181001 HÅFF - GoIF Ginsten 4 - 2 Hebergs IP A
2018-08-30 18:15 070181071 Glommens IF - Skrea IF 3 - 1 Glommens IP 1
September
2018-09-01 12:00 070181074 Harplinge IK - GoIF Ginsten 1 - 4 Tranevall
2018-09-02 14:00 070181073 Långås/Morup - Getinge IF 1 - 1 Morups IP A
2018-09-02 14:00 070181075 HÅFF - Oskarström IS 5 - 4 Hebergs IP A
2018-09-03 18:00 070181072 Torup/Rydö FF - Hyltebruks IF 1 - 1 Torulund A
2018-09-08 14:00 070181076 Harplinge IK - HÅFF 1 - 1 Tranevall
2018-09-09 13:00 070181078 Hyltebruks IF - Långås/Morup 4 - 1 Örnvallen A
2018-09-09 15:00 070181077 GoIF Ginsten - Getinge IF 1 - 4 Ginstavallen 1
2018-09-10 18:00 070181079 Skrea IF - Torup/Rydö FF 1 - 2 Skrea IP 1
2018-09-12 18:00 070181036 HÅFF - Torup/Rydö FF 2 - 0 Hebergs IP A
2018-09-13 17:45 070181085 GoIF Ginsten - Glommens IF 2 - 2 Ginstavallen 1
2018-09-15 13:00 070181082 Långås/Morup - Harplinge IK 4 - 1 Ryevi IP
2018-09-16 15:00 070181081 Torup/Rydö FF - HÅFF 2 - 1 Torulund A
2018-09-16 17:00 070181084 Hyltebruks IF - Skrea IF 2 - 3 Örnvallen A
2018-09-18 18:15 070181059 GoIF Ginsten - Torup/Rydö FF 4 - 2 Falkenbergs IP
2018-09-19 18:00 070181055 HÅFF - Glommens IF 3 - 1 Hebergs IP A
2018-09-23 17:00 070181086 Glommens IF - Torup/Rydö FF 0 - 1 Glommens IP 1
2018-09-23 17:00 070181087 Skrea IF - GoIF Ginsten WO (3 - 0) Skrea IP 1
2018-09-23 17:00 070181088 Oskarström IS - Hyltebruks IF Inst. Esperedsvallen
2018-09-23 17:00 070181089 Harplinge IK - Getinge IF 1 - 1 Tranevall
2018-09-23 17:00 070181090 HÅFF - Långås/Morup 3 - 4 Hebergs IP A