Tabell och resultat - Klass 2 Mellersta herrar

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-06-17 19:00 Långås/Morup - Oskarström IS 1 - 5 Ryevi IP
2019-06-17 19:00 HGH FC - Skrea IF 2 - 2 Tranevall
2019-06-16 14:00 Kvibille BK - Rinia IF 3 - 5 Björkevi IP
2019-06-11 19:00 Rinia IF - Skrea IF 3 - 12 Tånga IP 1
2019-06-11 18:30 Getinge IF - HGH FC 5 - 3 Getinge IP 1
2019-06-10 19:00 Glommens IF - HÅ FF 1 - 2 Glommens IP 1
2019-06-09 14:00 HÅ FF - Långås/Morup 2 - 1 Hebergs IP A
2019-06-08 15:00 Oskarström IS - Kvibille BK 3 - 5 Esperedsvallen
2019-06-04 19:00 Skrea IF - Getinge IF 1 - 2 Skrea IP 1
2019-06-03 19:00 Kvibille BK - Glommens IF 5 - 0 Björkevi IP
2019-06-03 19:00 HGH FC - HÅ FF 2 - 3 Tranevall
2019-06-02 13:00 Oskarström IS - Rinia IF 2 - 4 Esperedsvallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
HÅ FF 9 6 1 2 22-15 7 19 4 3 0 1 9-5 4 9 5 3 1 1 13-10 3 10
Skrea IF 8 5 1 2 31-16 15 16 3 1 0 2 8-7 1 3 5 4 1 0 23-9 14 13
Torup/ Rydö FF 6 4 1 1 18-11 7 13 3 2 1 0 8-3 5 7 3 2 0 1 10-8 2 6
Kvibille BK 9 4 1 4 26-22 4 13 5 2 1 2 16-14 2 7 4 2 0 2 10-8 2 6
Oskarström IS 9 4 1 4 27-25 2 13 5 2 0 3 17-18 -1 6 4 2 1 1 10-7 3 7
Getinge IF 7 4 1 2 17-17 0 13 4 3 0 1 10-9 1 9 3 1 1 1 7-8 -1 4
Rinia IF 9 4 0 5 29-37 -8 12 4 1 0 3 13-23 -10 3 5 3 0 2 16-14 2 9
Långås/ Morup 8 3 1 4 23-25 -2 10 4 1 1 2 9-13 -4 4 4 2 0 2 14-12 2 6
Glommens IF 7 2 0 5 13-22 -9 6 4 1 0 3 7-10 -3 3 3 1 0 2 6-12 -6 3
HGH FC 10 1 1 8 19-35 -16 4 5 0 1 4 8-18 -10 1 5 1 0 4 11-17 -6 3
Träslövsläge IF Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-06-23 16:30 Rinia IF - Torup/Rydö FF Falkenbergs IP B
2019-06-24 19:00 Getinge IF - Glommens IF Getinge IP 1
2019-06-24 19:00 HGH FC - Oskarström IS Tranevall
2019-06-25 19:00 Skrea IF - Långås/Morup Skrea IP 1
2019-06-30 14:00 Getinge IF - Långås/Morup Getinge IP 1
2019-06-30 15:00 HÅ FF - Kvibille BK Hebergs IP A
2019-06-30 16:00 Oskarström IS - Skrea IF Esperedsvallen
2019-07-03 19:00 Långås/Morup - Rinia IF Morups IP A
2019-07-05 19:00 Kvibille BK - Getinge IF Björkevi IP
2019-07-06 14:00 Torup/Rydö FF - HÅ FF Torulund A
2019-07-27 14:00 Glommens IF - Torup/Rydö FF Glommens IP 1
2019-07-29 19:00 Torup/Rydö FF - Getinge IF Torulund A