Tabell och resultat - Klass 2 Mellersta herrar

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-04-24 18:30 Getinge IF - Kvibille BK 2 - 1 Getinge IP 1
2019-04-23 18:30 Oskarström IS - HGH FC 4 - 2 Esperedsvallen
2019-04-23 18:30 HÅ FF - Torup/Rydö FF 2 - 1 Hebergs IP A
2019-04-22 18:30 Rinia IF - Långås/Morup 3 - 5 Falkenbergs IP A
2019-04-16 18:30 Kvibille BK - HÅ FF 1 - 1 Björkevi IP
2019-04-16 18:30 Skrea IF - Oskarström IS 4 - 0 Skrea IP 1
2019-04-15 18:30 HGH FC - Rinia IF 2 - 5 Tranevall
2019-04-14 14:00 Långås/Morup - Getinge IF 2 - 2 Morups IP A
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Långås/ Morup 2 1 1 0 7-5 2 4 1 0 1 0 2-2 0 1 1 1 0 0 5-3 2 3
Getinge IF 2 1 1 0 4-3 1 4 1 1 0 0 2-1 1 3 1 0 1 0 2-2 0 1
HÅ FF 2 1 1 0 3-2 1 4 1 1 0 0 2-1 1 3 1 0 1 0 1-1 0 1
Skrea IF 1 1 0 0 4-0 4 3 1 1 0 0 4-0 4 3 0 0 0 0 0-0 0 0
Rinia IF 2 1 0 1 8-7 1 3 1 0 0 1 3-5 -2 0 1 1 0 0 5-2 3 3
Oskarström IS 2 1 0 1 4-6 -2 3 1 1 0 0 4-2 2 3 1 0 0 1 0-4 -4 0
Kvibille BK 2 0 1 1 2-3 -1 1 1 0 1 0 1-1 0 1 1 0 0 1 1-2 -1 0
Glommens IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Torup/ Rydö FF 1 0 0 1 1-2 -1 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 1-2 -1 0
HGH FC 2 0 0 2 4-9 -5 0 1 0 0 1 2-5 -3 0 1 0 0 1 2-4 -2 0
Träslövsläge IF Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-04-28 14:00 Torup/Rydö FF - Oskarström IS Torulund A
2019-04-29 18:30 Kvibille BK - Skrea IF Björkevi IP
2019-04-29 18:45 Glommens IF - Rinia IF Glommens IP 1
2019-04-29 19:00 Långås/Morup - HGH FC Ryevi IP
2019-05-05 12:00 Getinge IF - HÅ FF Getinge IP 1
2019-05-05 13:00 Oskarström IS - Glommens IF Esperedsvallen
2019-05-06 19:00 HGH FC - Kvibille BK Tranevall
2019-05-06 19:00 Skrea IF - Torup/Rydö FF Skrea IP 1
2019-05-12 00:00 HÅ FF - Rinia IF Hebergs IP A
2019-05-13 18:45 Glommens IF - Skrea IF Glommens IP 1
2019-05-13 19:00 Torup/Rydö FF - HGH FC Torulund A
2019-05-14 19:00 Kvibille BK - Långås/Morup Björkevi IP