Tabell och resultat - Div. 7 Södra Pojkar (15 år)

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-05-14 19:00 Vapnö IF - Vinbergs IF 3 - 1 Vapnö IP 1
2019-05-13 18:30 Slöinge GOIF - Laholms FK 0 - 8 Slöinge IP A
2019-05-13 18:00 VGLT - BK Astrio 2 - 1 L:a Tjärby IP A
2019-05-13 18:00 Hyltebruks IF - Halmstads BK 3 - 0 Örnvallen A
2019-05-12 17:00 Lidhults GOIF - Apel99 3 - 1 Lomövallen
2019-05-09 19:00 BK Astrio - Halmstads BK 3 - 3 Halmstad Arena P6
2019-05-09 18:30 Laholms FK - Hyltebruks IF 0 - 11 Glänninge Park A
2019-05-09 18:30 Falkenbergs FF - Slöinge GOIF 2 - 1 Kristineslätt IP 1
2019-05-09 18:30 Apel99 - Vinbergs IF 6 - 3 Älvsereds IP A
2019-05-05 17:00 Lidhults GOIF - VGLT 2 - 5 Lomövallen
2019-05-02 19:00 Vinbergs IF - BK Astrio 2 - 5 Vinåvallen B
2019-05-02 18:30 Vapnö IF - Lidhults GOIF 0 - 6 Vapnö IP 1
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Laholms FK 4 3 0 1 19-11 8 9 2 1 0 1 9-11 -2 3 2 2 0 0 10-0 10 6
BK Astrio 4 2 1 1 17-12 5 7 2 1 1 0 11-8 3 4 2 1 0 1 6-4 2 3
Hyltebruks IF 2 2 0 0 14-0 14 6 1 1 0 0 3-0 3 3 1 1 0 0 11-0 11 3
Falkenbergs FF 2 2 0 0 13-2 11 6 1 1 0 0 2-1 1 3 1 1 0 0 11-1 10 3
Lidhults GOIF 3 2 0 1 11-6 5 6 2 1 0 1 5-6 -1 3 1 1 0 0 6-0 6 3
Apel99 4 2 0 2 16-16 0 6 1 1 0 0 6-3 3 3 3 1 0 2 10-13 -3 3
VGLT 3 2 0 1 8-14 -6 6 2 1 0 1 3-12 -9 3 1 1 0 0 5-2 3 3
Vapnö IF 2 1 0 1 3-7 -4 3 2 1 0 1 3-7 -4 3 0 0 0 0 0-0 0 0
Halmstads BK 3 0 1 2 3-8 -5 1 1 0 0 1 0-2 -2 0 2 0 1 1 3-6 -3 1
Slöinge GOIF 3 0 0 3 3-14 -11 0 2 0 0 2 2-12 -10 0 1 0 0 1 1-2 -1 0
Vinbergs IF 4 0 0 4 6-23 -17 0 1 0 0 1 2-5 -3 0 3 0 0 3 4-18 -14 0
Frillesås FF 2 Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-05-20 18:30 Halmstads BK - Vapnö IF Halmstad Arena Klaraplanen
2019-05-20 19:00 Vinbergs IF - VGLT Vinåvallen A
2019-05-21 18:30 Apel99 - Hyltebruks IF Ätrans IP A
2019-05-22 18:00 BK Astrio - Slöinge GOIF Halmstad Arena P7
2019-05-23 18:30 Laholms FK - Falkenbergs FF Glänninge Park A
2019-05-26 12:00 Falkenbergs FF - BK Astrio Kristineslätt IP 1
2019-05-27 18:30 VGLT - Halmstads BK Veinge IP A
2019-05-27 18:30 Lidhults GOIF - Laholms FK Lomövallen
2019-05-28 19:00 Vapnö IF - Hyltebruks IF Vapnö IP 1
2019-05-29 18:30 Slöinge GOIF - Vinbergs IF Slöinge IP A
2019-06-04 18:30 Apel99 - Vapnö IF Klockarevallen 1
2019-06-05 18:00 Hyltebruks IF - VGLT Örnvallen A