Matchändringar - Hallands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
DM Damer Grupp 1
2019-03-10 15:00 Hyltebruks IF - Halmstads BK 2019-01-14 13:18
2019-03-17 15:00 Hyltebruks IF - IS Halmia 2019-01-14 13:19
DM Damer Grupp 2
2019-03-02 14:00 BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF 2019-01-16 10:58
DM Herrar Grupp 4
2019-03-10 15:15 Genevad/Veinge IF - IF Leikin 2019-01-15 18:36
DM Herrar Grupp 8
2019-03-02 12:00 IF Böljan Falkenberg - Slöinge GOIF 2019-01-11 08:34
DM Herrar Grupp 9
2019-03-02 12:15 Löftadalens IF - Tvååkers IF 2019-01-14 09:17
2019-03-13 20:00 Löftadalens IF - IFK Fjärås 2019-01-14 09:18
DM Herrar Grupp 10
2019-03-10 14:00 Tölö IF - Kungsbacka City FC 2019-01-11 11:36
2019-03-23 11:30 Kungsbacka City FC - Rolfstorp/Skällinge 2019-01-15 21:30
DM Herrar Grupp 12
2019-03-03 14:00 Glommens IF - Onsala BK 2019-01-13 18:12
2019-03-11 19:30 Lerkils IF - Onsala BK 2019-01-12 14:24
2019-03-15 20:00 Glommens IF - Ullareds IK 2019-01-13 18:13
DM Herrar Grupp 13
2019-03-02 14:00 Ginsten/Vessigebro/Ätrafors - Tofta GOIF 2019-01-14 12:36
DM Herrar Grupp 14
2019-03-10 14:00 Stafsinge IF - Väröbacka GIF 2019-01-15 09:17
Träningsmatcher Elitettan - Div. 1 damer
2019-02-02 13:00 Onsala BK (D1D) - IS Halmia (D1D) 2019-01-14 16:04
2019-02-09 14:00 IF Böljan Falkenberg (D1D) - IS Halmia (D1D) 2019-01-14 12:36
2019-02-10 14:00 Valinge-Derome DFF (D1D) - Bergdalens IK (D1D) 2019-01-14 15:12
2019-02-16 12:00 IF Böljan Falkenberg (D1D) - Halmstads BK (D2D) 2019-01-14 12:37
2019-02-23 13:00 Onsala BK (D1D) - IFK Örby (D1D) 2019-01-14 16:05
2019-02-23 14:00 Valinge-Derome DFF (D1D) - Sjömarkens IF (D1D) 2019-01-14 15:13
2019-02-23 14:00 IF Böljan Falkenberg (D1D) - Alingsås FC United (D1D) 2019-01-14 12:38
2019-03-09 13:00 Onsala BK (D1D) - Skoftebyns IF (D1D) 2019-01-14 16:06
2019-03-10 16:00 Tofta GOIF (D3D) - Valinge-Derome DFF (D1D) 2019-01-14 14:18
2019-03-24 13:00 Onsala BK (D1D) - Alingsås FC United (D1D) 2019-01-14 16:07
2019-03-24 14:00 Varbergs BoIS FC (D4D) - Valinge-Derome DFF (D1D) 2019-01-14 12:30
2019-03-24 16:00 Valinge-Derome DFF (D1D) - Tvååkers IF (D2D) 2019-01-14 15:15
2019-03-30 12:00 Valinge-Derome DFF (D1D) - Halmstads BK (D2D) 2019-01-14 15:16
2019-04-06 12:00 IF Böljan Falkenberg (D1D) - IK Rössö Uddevalla (D1D) 2019-01-14 12:39
2019-04-07 14:00 Valinge-Derome DFF (D1D) - IK Friscopojkarna (D1D) 2019-01-14 15:17
Träningsmatcher Div. 1 - Div. 3 herrar
2019-02-09 12:00 Lilla Träslövs FF (D4H) - Åsa IF (D3H) 2019-01-15 09:36
2019-02-09 14:00 Stafsinge IF (D2H) - Sävedalens IF (D2H) 2019-01-15 12:39
2019-02-16 14:00 Stafsinge IF (D2H) - Bua IF (D4H) 2019-01-15 12:40
2019-02-19 19:00 Tvååkers IF (D1H) - Ljungskile SK (D1H) 2019-01-14 11:42
2019-02-23 12:00 IFK Fjärås (D3H) - Skene IF (D3H) 2019-01-14 13:40
2019-02-23 12:00 IS Halmia (D2H) - Laholms FK (D3H) 2019-01-15 12:36
2019-02-23 13:00 Lerkils IF (D3H) - Åsa IF (D3H) 2019-01-10 18:57
2019-02-23 13:45 Kungsbacka IF (D4H) - Motståndare ej klart 2019-01-14 11:09
2019-02-23 15:15 Onsala BK (D2H) - Tvååkers IF (D1H) 2019-01-14 16:00
2019-03-02 12:00 IFK Fjärås (D3H) - Kinna IF (D4H) 2019-01-14 13:41
2019-03-03 14:00 Tvååkers IF (D1H) - Ullareds IK (D2H) 2019-01-14 11:44
2019-03-09 13:45 Kungsbacka IF (D4H) - Jonsereds IF (D3H) 2019-01-14 11:10
2019-03-09 14:00 Tvååkers IF (D1H) - FC Trollhättan (D1H) 2019-01-14 11:45
2019-03-09 14:00 Stafsinge IF (D2H) - Västra Frölunda IF (D3H) 2019-01-15 12:42
2019-03-16 13:45 Kungsbacka IF (D4H) - Skene IF (D3H) 2019-01-14 11:11
2019-03-19 19:00 IFK Fjärås (D3H) - Gårda BK (D3H) 2019-01-14 13:42
2019-03-24 15:15 Onsala BK (D2H) - Torslanda IK (D2H) 2019-01-15 09:15
2019-03-30 12:00 IFK Fjärås (D3H) - Vinbergs IF (D2H) 2019-01-14 13:44
2019-03-30 13:00 Onsala BK (D2H) - Vänersborgs FK (D2H) 2019-01-14 16:01
2019-03-30 13:00 Lerkils IF (D3H) - IK Virgo (D3H) 2019-01-10 18:59
2019-03-30 16:00 IS Halmia (D2H) - Stafsinge IF (D2H) 2019-01-15 12:38
2019-04-09 19:00 IFK Fjärås (D3H) - Dalen/Krokslätts FF (D3H) 2019-01-14 13:48
Träningsmatcher Div. 6 - Div. 7 herrar
2019-02-09 11:00 HGH FC (D7H) - Ätrans FF (D6H) 2019-01-14 10:37
2019-02-09 14:00 Unite People FC (D7H) - Kungsbacka City FC (D6H) 2019-01-10 17:24
2019-02-09 14:00 Andersbergs IK (D7H) - Unnaryds GoIF (D7H) 2019-01-16 11:24
2019-02-10 14:00 Vapnö IF (D7H) - Oskarström IS (D6H) 2019-01-16 10:42
2019-02-15 18:30 Vapnö IF (D7H) - Vessigebro BK /Ätrafors (D7H) 2019-01-10 22:13
2019-02-16 10:00 Trönninge IF (D6H) - Skuggan BoIS (D6H) 2019-01-16 11:22
2019-02-16 12:15 Ätrans FF (D6H) - IFK Bänared (D7H) 2019-01-10 09:54
2019-02-17 12:00 Unite People FC (D7H) - BK Viljan (D6H) 2019-01-15 14:28
2019-02-23 14:00 Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) - BK Viljan (D6H) 2019-01-15 11:00
2019-02-23 14:00 Andersbergs IK (D7H) - Skuggan BoIS (D6H) 2019-01-16 11:25
2019-02-23 16:00 Vapnö IF (D7H) - Simlångsdalens IF (D6H) 2019-01-10 22:16
2019-02-24 14:00 Veddige BK (D7H) - IFK Bänared (D7H) 2019-01-16 11:27
2019-02-24 14:00 Unite People FC (D7H) - Tofta GIF (D7H) 2019-01-10 17:27
2019-03-02 11:30 Kungsbacka City FC (D6H) - Motståndare ej klart 2019-01-16 10:51
2019-03-06 18:30 GoIF Ginsten (D6H) - IFK Bänared (D7H) 2019-01-16 10:25
2019-03-09 13:00 Knäreds IK (D7H) - Skuggan BoIS (D6H) 2019-01-16 14:21
2019-03-17 14:00 Haverdal IF (D7H) - Oskarström IS (D6H) 2019-01-14 10:58
2019-03-24 14:00 Grimetons IK (D6H) - Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) 2019-01-14 13:59
2019-03-24 16:00 Glommens IF (D6H) - IFK Bänared (D7H) 2019-01-15 14:07
2019-03-30 14:00 Grimetons IK (D6H) - Slöinge GOIF (D7H) 2019-01-14 14:00
2019-03-31 14:00 Vapnö IF (D7H) - Hasslövs IS (D6H) 2019-01-10 22:17
2019-04-05 19:00 Ätrans FF (D6H) - Oskarström IS (D6H) 2019-01-10 09:56
2019-04-06 12:00 GoIF Ginsten (D6H) - Lidhults GOIF (D6H) 2019-01-16 10:26
2019-04-07 12:00 Haverdal IF (D7H) - IFK Bänared (D7H) 2019-01-14 11:00
Träningsmatcher Div. 2 damer
2019-02-09 16:00 Lilla Träslövs FF (D2D) - IF Centern (D2D) 2019-01-15 09:20
2019-02-14 18:30 Vinbergs IF (D3D) - Lilla Träslövs FF (D2D) 2019-01-14 14:45
2019-03-02 14:00 Varbergs BoIS FC (D4D) - Laholms FK (D2D) 2019-01-14 09:31
2019-03-02 15:00 Lerkils IF (D3D) - Göteborgs FF (D2D) 2019-01-10 19:05
2019-03-14 19:00 Lilla Träslövs FF (D2D) - IFK Örby (A/J) 2019-01-15 14:59
2019-03-24 13:45 Tölö IF (D3D) - Tvååkers IF (D2D) 2019-01-14 12:15
2019-03-29 19:00 IF Böljan (K1D) - Stafsinge IF (D2D) 2019-01-14 12:42
2019-03-30 10:00 Tofta GOIF (D3D) - Bors SK (D2D) 2019-01-14 14:16
2019-03-30 14:00 Tvååkers IF (D2D) - Vinbergs IF (D3D) 2019-01-14 09:27
2019-03-30 14:00 Lilla Träslövs FF (D2D) - IFK Fjärås (D3D) 2019-01-15 09:24
2019-03-31 13:45 Tölö IF (D3D) - Trönninge IF (D2D) 2019-01-14 12:16
2019-03-31 14:00 Varbergs BoIS FC (D4D) - Lilla Träslövs FF (D2D) 2019-01-14 09:32
2019-04-06 14:00 Lilla Träslövs FF (D2D) - Ulricehamns IFK (D2D) 2019-01-15 09:25
2019-04-07 16:00 Tvååkers IF (D2D) - Ljungby IF (D2D) 2019-01-14 09:28
Träningsmatcher Övriga serier herrar
2019-02-02 11:00 Laholms FK (U17) - Våxtorps BoIS (D7H) 2019-01-10 12:36
2019-02-03 13:15 Onsala BK (K1H) - Landvetter IS (K1H) 2019-01-15 14:14
2019-02-09 12:00 IF Böljan (K2H) - Glommens IF (K2H) 2019-01-14 13:12
2019-02-09 13:00 Onsala BK (K1H) - Tölö IF (K1H) 2019-01-15 14:15
2019-02-10 16:00 Vapnö IF (K3H) - Oskarström IS (K2H) 2019-01-16 10:44
2019-02-10 16:00 Laholms FK (K2H) - Laholms FK (U17) 2019-01-10 12:39
2019-02-16 15:00 Genevad/Veinge IF (K2H) - Laholms FK (U17) 2019-01-10 12:41
2019-02-23 12:00 IF Böljan (K2H) - Hyltebruks IF (K2H) 2019-01-14 13:13
2019-02-24 13:15 Onsala BK (K1H) - IFK Fjärås (K1H) 2019-01-15 14:16
2019-02-24 14:00 Rolfstorps GOIF/Skällinge (K3H) - BK Viljan (K3H) 2019-01-15 11:02
2019-03-09 15:00 Onsala BK (K1H) - Lerums IS (K1H) 2019-01-15 14:17
2019-03-30 12:00 IF Böljan (K2H) - BK Viljan (K3H) 2019-01-14 13:14
2019-04-03 19:30 Lerkils IF (K2H) - Kungsbacka IF (K2H) 2019-01-10 19:02
2019-04-06 13:00 Onsala BK (K1H) - Tvååkers IF (K1H) 2019-01-15 14:19
2019-04-06 16:00 Glommens IF (K2H) - Horreds IF (Utv.) 2019-01-14 14:28
Träningsmatcher Halland ungdomar Flickor utan AD
2019-02-24 11:00 Onsala BK (F17) - Hovås Billdal IF (F17) 2019-01-15 13:07
2019-02-24 13:00 Onsala BK (F17-19) - Hovås Billdal IF (F17-19) 2019-01-15 14:00
2019-03-03 11:00 Onsala BK (F17) - Sävedalens IF (F17) 2019-01-15 13:08
2019-03-03 13:00 Onsala BK (F17-19) - Sävedalens IF (F17-19) 2019-01-15 14:01
2019-03-10 11:00 Onsala BK (F17) - Mossens BK (F17) 2019-01-15 13:08
2019-03-17 11:00 Onsala BK (F17) - IF Böljan (F17) 2019-01-15 13:10
2019-03-17 13:00 Onsala BK (F17-19) - IF Böljan (F17-19) 2019-01-15 14:02
Träningsmatcher Övriga serier damer
2019-02-24 14:00 Ullareds IK (K2D) - IF Böljan (F16) 2019-01-14 13:27
2019-03-03 12:00 IF Centern (K2D) - Laholms FK (K1D) 2019-01-16 10:07
2019-03-24 15:00 Ullareds IK (K2D) - IFK Örby (F-Jun) 2019-01-14 13:32
2019-03-30 14:00 Valinge-Derome DFF (K1D) - Trönninge IF (K2D) 2019-01-14 15:09
2019-04-06 16:00 (Inställd) Lilla Träslövs FF (K2D) - Ulricehamns IFK (Utv.) 2019-01-15 09:28
2019-04-07 14:00 IF Böljan (K1D) - IF Centern (K1D) 2019-01-14 12:44
Träningsmatcher Div. 4 - Div. 5 herrar
2019-02-02 09:45 Galtabäcks BK (D5H) - BK Viljan (D6H) 2019-01-15 10:56
2019-02-02 12:00 Skrea IF (D5H) - Glommens IF (D6H) 2019-01-14 15:28
2019-02-09 10:00 IF Böljan (D5H) - Glommens IF (D6H) 2019-01-14 12:52
2019-02-09 12:00 Skrea IF (D5H) - Bua IF (D4H) 2019-01-14 15:29
2019-02-10 12:00 Galtabäcks BK (D5H) - IF Norvalla (D4H) 2019-01-14 09:14
2019-02-10 15:00 BK Viljan (D6H) - Horreds IF (D5H) 2019-01-14 13:35
2019-02-16 10:00 Glommens IF (D6H) - Getinge IF (D5H) 2019-01-14 14:24
2019-02-16 14:00 Långås/Morup (D6H) - Skrea IF (D5H) 2019-01-14 09:16
2019-02-16 14:00 Derome BK /Åskloster (D4H) - Sätila SK (D4H) 2019-01-16 11:01
2019-02-17 12:00 IF Böljan (D5H) - IF Norvalla (D4H) 2019-01-14 12:53
2019-02-23 10:00 IF Böljan (D5H) - Hyltebruks IF (D4H) 2019-01-14 12:56
2019-02-23 12:00 Grimetons IK (D6H) - Bua IF (D4H) 2019-01-14 13:56
2019-02-23 12:00 Lilla Träslövs FF (D4H) - Väröbacka GIF (D4H) 2019-01-15 09:31
2019-02-23 12:15 Ätrans FF (D6H) - HÅFF (D5H) 2019-01-10 09:51
2019-02-23 14:00 GoIF Ginsten (D6H) - Smålandsstenars GOIF (D5H) 2019-01-16 10:09
2019-02-23 16:00 Tölö IF (D4H) - Göteborgs FF (D4H) 2019-01-14 12:19
2019-02-28 19:30 IF Böljan (D5H) - BK Viljan (D6H) 2019-01-14 12:57
2019-03-16 12:00 Skrea IF (D5H) - IFK Bänared (D7H) 2019-01-14 15:31
2019-03-22 19:00 Skottorps IF (D6H) - Sperlingsholms IF (D5H) 2019-01-10 14:11
2019-03-22 19:00 IF Böljan (D5H) - Väröbacka GIF (D4H) 2019-01-14 12:58
2019-03-22 20:00 Slöinge GOIF (D7H) - HÅFF (D5H) 2019-01-16 08:19
2019-03-24 12:15 Löftadalens IF (D5H) - Bua IF (D4H) 2019-01-15 12:43
2019-03-30 10:00 IF Böljan (D5H) - Kvibille BK (D4H) 2019-01-14 13:00
2019-03-30 11:30 Kungsbacka City FC (D6H) - Torsby IF (D4H) 2019-01-16 10:48
2019-03-30 12:15 Löftadalens IF (D5H) - Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) 2019-01-14 14:03
2019-03-30 14:00 Glommens IF (D6H) - Smålandsstenars GOIF (D5H) 2019-01-14 14:25
2019-03-30 16:00 Lilla Träslövs FF (D4H) - Skrea IF (D5H) 2019-01-15 09:33
2019-04-06 10:00 IF Böljan (D5H) - Långås/Morup (D6H) 2019-01-14 13:02
2019-04-06 11:30 Kungsbacka City FC (D6H) - Solberga GoIF (D5H) 2019-01-16 10:49
2019-04-06 12:00 Lilla Träslövs FF (D4H) - Ekedalens SK (D4H) 2019-01-15 09:34
2019-04-06 14:00 Glommens IF (D6H) - Horreds IF (D5H) 2019-01-14 14:26
2019-04-07 11:30 Tölö IF (D4H) - Kinna IF (D4H) 2019-01-14 12:20
2019-04-07 14:00 Grimetons IK (D6H) - Löftadalens IF (D5H) 2019-01-14 13:57
Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar utan AD
2019-01-20 13:00 (Inställd) BK Astrio (P15) - Vinbergs IF (P15) 2019-01-14 14:13
2019-02-01 18:30 Varbergs BoIS FC (P15) - Näsets SK (P15) 2019-01-14 10:51
2019-02-01 18:30 Varbergs BoIS FC (P16) - Näsets SK (P16) 2019-01-14 10:50
2019-02-02 16:00 Lilla Träslövs FF (P15) - Qviding FIF (P15) 2019-01-15 11:59
2019-02-03 14:00 Varbergs BoIS FC (P15) - Qviding FIF (P15) 2019-01-14 10:52
2019-02-03 16:00 Onsala BK (P17-18) - Landvetter IS (Jun) 2019-01-15 14:38
2019-02-09 15:15 Onsala BK (P17-18) - Tölö IF (P17-18) 2019-01-15 14:39
2019-02-10 12:00 Varbergs BoIS FC (P15) - Falkenbergs FF (P15) 2019-01-14 10:53
2019-02-24 11:00 Laholms FK (P17) - Motståndare ej klar 2019-01-15 12:50
2019-02-24 11:45 Tölö IF (P15) - Sävedalens IF (P15) 2019-01-14 13:53
2019-02-24 16:00 Onsala BK (P17-18) - IFK Fjärås (P17-18) 2019-01-15 14:40
2019-03-02 13:00 Onsala BK (P17-18) - Lerkils IF (P17-18) 2019-01-15 14:42
2019-03-02 15:15 Onsala BK (P17) - Lerkils IF (P17) 2019-01-15 14:43
2019-03-03 11:45 Tölö IF (P15) - Sandareds IF /Sjömarken (P15) 2019-01-14 12:26
2019-03-03 12:00 Varbergs BoIS FC (P15) - Hyltebruks IF (P15) 2019-01-14 10:54
2019-03-10 11:00 Laholms FK (P17) - Motståndare ej klar 2019-01-15 12:52
2019-03-16 16:00 Lilla Träslövs FF (P15) - IFK Fjärås (P15) 2019-01-15 12:00
2019-03-17 11:00 Laholms FK (P17) - Motståndare ej klar 2019-01-15 12:53
2019-03-17 12:00 Kullavik IF (P15) - Kinna IF (P15) 2019-01-15 12:19
2019-03-17 13:15 Onsala BK (P17-18) - BK Astrio (P17-18) 2019-01-15 14:44
2019-03-17 16:00 Onsala BK (P17) - BK Astrio (P17) 2019-01-15 14:45
2019-03-24 12:00 Kullavik IF (P15) - Öckerö IF (P15) 2019-01-15 12:22
2019-03-24 14:00 Lilla Träslövs FF (P15) - Kungsbacka IF (P15) 2019-01-15 12:01
2019-03-24 15:15 Onsala BK (P17-18) - BK Astrio (P17-18) 2019-01-15 14:46
2019-03-30 12:00 Kullavik IF (P15) - Onsala BK (P15) 2019-01-15 12:23
2019-03-31 11:00 Laholms FK (P17) - Motståndare ej klar 2019-01-15 12:54
2019-03-31 13:00 Vinbergs IF (P16) - Östers IF (P16) 2019-01-14 15:37
2019-04-06 12:00 Kullavik IF (P15) - Tölö IF (P15) 2019-01-15 12:24
2019-04-06 15:15 Onsala BK (P17-18) - Tvååker/Galtabäck (P17-18) 2019-01-15 14:48
2019-04-07 14:00 Lilla Träslövs FF (P15) - Derome/Åsklosters IF (P15) 2019-01-15 12:03
Träningsmatcher Div. 3 damer
2019-02-10 15:00 Ullareds IK (K2D) - SRG Himledalen (D3D) 2019-01-14 13:24
2019-02-17 14:00 Tofta GOIF (D3D) - IFK Örby (F17) 2019-01-14 14:11
2019-02-17 14:00 Ullareds IK (D3D) - IF Böljan (K1D) 2019-01-14 13:26
2019-02-23 14:00 Tofta GOIF (D3D) - Varbergs BoIS FC (D4D) 2019-01-14 14:12
2019-02-24 13:45 Tölö IF (D3D) - Alingsås KIK (D3D) 2019-01-14 11:57
2019-03-03 13:45 Tölö IF (D3D) - Göteborgs FF (D3D) 2019-01-14 11:58
2019-03-16 15:45 Tölö IF (D3D) - Hemsjö IF (D4D) 2019-01-14 11:59
2019-03-24 15:00 Lerkils IF (D3D) - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (D3D) 2019-01-15 09:39
2019-03-31 14:00 SRG Himledalen (D3D) - Getinge/Slöinge (D4D) 2019-01-15 12:31
2019-04-06 13:00 Vinbergs IF (D3D) - Hyllie IK (D3D) 2019-01-14 14:47
2019-04-06 14:00 Varbergs BoIS FC (D4D) - SRG Himledalen (D3D) 2019-01-14 09:37
2019-04-07 13:45 Tölö IF (D3D) - Brämhults IK (D3D) 2019-01-14 12:00
2019-04-07 14:00 Varbergs BoIS FC (D4D) - Ullareds IK (D3D) 2019-01-14 09:34
Träningsmatcher Div. 4 damer
2019-03-08 19:00 Ullareds IK (K2D) - Getinge IF (D4D) 2019-01-14 13:31
2019-03-09 14:00 HGH FC (D4D) - Kungsbacka DFF (F17) 2019-01-14 14:06
FUTSAL seriespel pojkar 16 år
2019-01-20 19:30 FC Särvik - BK Astrio 2019-01-11 16:01