Matchändringar - Hallands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Korvpojkarna Cup/DMP18
2017-08-03 18:00 Varbergs BoIS FC - Falkenbergs FF 2017-07-20 17:04
Träningsmatcher Div. 1 - Div. 5 herrar
2017-07-26 18:00 Snöstorp Nyhem FF Herr A - Calcio Academi 2017-07-24 09:31
Träningsmatcher Div. 6 herrar
2017-07-27 19:00 Grimetons IK - Derome BK /Åskloster A-Lag 2017-07-24 09:49
Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar AD
2017-07-28 17:00 Halmstads BK P16 - Lysekils FF U16 2017-07-24 09:35
2017-08-06 14:30 Halmstads BK U 17 - Lundby IF 2017-07-24 09:37
P14 Kompisligan Klass 1 Halland Höst
2017-08-26 11:00 Boys Academy FF - Vinbergs IF 2017-07-24 14:14
2017-09-02 11:00 Boys Academy FF - Onsala BK 2017-07-24 14:14
2017-09-16 11:00 Boys Academy FF - Kållered SK 2017-07-24 14:14
2017-09-28 19:00 Boys Academy FF - Kungsbacka IF 2017-07-24 14:15
P14 Kompisligan Klass 2 Norra Höst
2017-08-19 14:00 Apel 99 2 - Onsala BK 2 2017-07-24 16:40
2017-09-20 18:30 Apel 99 2 - Lilla Träslövs FF 2 2017-07-23 09:47
P14 Kompisligan Klass 2 Södra Höst
2017-08-12 11:30 Trönninge IF - IF Centern 2017-07-24 10:43
2017-08-17 18:30 Apel 99 - Trönninge IF 2017-07-24 16:24
2017-08-30 18:30 Apel 99 - Lilla Träslövs FF 2017-07-24 16:42
2017-09-03 11:30 Trönninge IF - BK Astrio P14 2017-07-24 13:13
2017-09-23 11:00 Apel 99 - Hyltebruks IF 2017-07-24 16:37
P14 Kompisligan Klass 3 Södra Höst
2017-08-13 15:00 VGLT - Snöstorp Nyhem FF 2017-07-24 10:54
2017-09-03 15:00 VGLT - Oskarströms IS /Sennan 2017-07-24 11:22
P13 9-manna Kompisligan Klass 1 Halland Höst
2017-08-18 18:30 Tvååker/Galtabäck - BK Astrio 2 2017-07-20 12:15
P13 9-manna Kompisligan Klass 3 Norra Höst
2017-09-06 18:30 Vinbergs IF 2 - Tofta GOIF 2017-07-21 09:57
P13 9-manna Kompisligan Klass 3 Södra Höst
2017-08-12 11:00 Simlångsdalens IF - Lidhults GOIF 2017-07-20 14:23
2017-08-18 18:30 Slöinge GOIF - Simlångsdalens IF 2017-07-20 20:20
2017-08-19 14:00 Apel 99 - VGLT 2017-07-20 21:17
2017-08-26 14:00 Apel 99 - Slöinge GOIF 2017-07-20 21:18
2017-09-01 18:30 Simlångsdalens IF - Apel 99 2017-07-20 14:23
2017-09-09 14:00 Apel 99 - BK Astrio 3 2017-07-20 21:18
2017-09-16 14:00 Apel 99 - Getinge IF 2017-07-20 21:19
2017-09-23 11:00 Simlångsdalens IF - BK Astrio 3 2017-07-20 14:24
P11 7-manna Halmstad/Laholm Kompisligan Grupp 1 Höst
2017-08-20 17:00 Laholms FK Svart - Simlångsdalens IF 2017-07-18 20:46
P11 7-manna Halmstad/Laholm Kompisligan Grupp 3 Höst
2017-08-13 17:00 Laholms FK Vit - Kornhult/Hishult FF 2017-07-18 20:54
2017-08-27 17:00 Laholms FK Vit - IF Böljan 2017-07-18 20:58
P12 9-manna kompisligan Grupp 3 Höst
2017-08-13 11:00 Veddige BK - Kullavik IF 3 2017-07-24 16:21
2017-08-27 11:30 Veddige BK - Åsa IF 2 2017-07-24 16:21
2017-09-17 10:00 Veddige BK - Lilla Träslövs FF Vit 2017-07-24 16:22
P12 9-manna kompisligan Grupp 5 Höst
2017-09-10 15:00 Vinbergs IF - Tvååkers IF Galtabäck 2017-07-19 09:53
2017-09-17 14:00 Vinbergs IF - Skrea IF 2017-07-19 09:54
P12 9-manna kompisligan Grupp 6 Höst
2017-08-20 11:00 Båstads GIF - IF Centern 1 2017-07-18 08:54
2017-09-10 15:00 Båstads GIF - Hyltebruks IF 2017-07-18 08:54
2017-09-24 10:00 Båstads GIF - Falkenbergs FF Gul 2017-07-18 08:54
P12 9-manna kompisligan Grupp 7 Höst
2017-08-20 11:00 Laholms FK - Snöstorp Nyhem FF Röd 2017-07-24 10:46
2017-08-25 17:00 Laholms FK 2 - Laholms FK 2017-07-24 10:43
2017-09-03 11:00 Laholms FK - Halmstads BK 2017-07-24 10:47
2017-09-09 11:00 Laholms FK - IF Leikin 2017-07-24 10:47
2017-09-10 11:00 Laholms FK 2 - BK Astrio Gul 2017-07-24 10:44
2017-09-23 11:00 Laholms FK - IF Böljan 2017-07-24 10:48
2017-09-24 11:00 Laholms FK 2 - Halmstads BK 2017-07-24 10:45
F12 9-manna Kompisligan Grupp 2 Höst
2017-08-20 11:00 BK Astrio - Lilla Träslövs FF 2017-07-18 21:36
F15 Kompisligan Södra
2017-08-26 11:00 Vinbergs IF - IF Böljan 2017-07-24 13:06
2017-09-17 11:00 Vinbergs IF - BK Astrio 2017-07-24 13:06
P15 Kompisligan Klass 3
2017-08-28 18:30 Stafsinge IF - Lerkils IF 2017-07-24 09:45
F13 9-manna kompisligan Klass 1 Höst
2017-08-11 17:30 HGH - Kullavik IF 2017-07-21 11:56
2017-08-13 15:00 Stafsinge/Arvidstorp - IF Böljan 2017-07-21 15:04
2017-08-24 18:30 Stafsinge/Arvidstorp - HGH 2017-07-21 15:06
2017-09-16 11:00 Stafsinge/Arvidstorp - Kullavik IF 2017-07-21 15:06
F13 9-manna kompisligan Klass 2 Höst
2017-08-20 13:00 Träslövsläge IF - Tölö IF 2017-07-23 06:41
2017-08-27 18:00 IF Centern - Tölö IF 2017-07-24 08:43
2017-09-02 13:00 Träslövsläge IF - IF Centern 2017-07-23 13:55
2017-09-09 13:30 VGLT - Tölö IF 2017-07-24 11:26
2017-09-10 13:00 Träslövsläge IF - Snöstorp Nyhem FF 2017-07-23 06:42
2017-09-16 14:00 VGLT - Lerkils IF 2017-07-23 21:31
2017-09-24 13:00 Träslövsläge IF - VGLT 2017-07-23 06:42
F13 9-manna kompisligan Klass 3 Höst
2017-08-15 18:30 Tvååker/Galtabäck - Skrea IF 2017-07-21 06:46
2017-09-08 18:30 Tvååker/Galtabäck - Tofta GOIF 2017-07-21 06:47
2017-09-24 17:00 Tvååker/Galtabäck - Alets IK 2017-07-21 06:48
F14 9-manna Kompisligan Klass 2 Höst
2017-08-12 11:00 Getinge IF - Vessigebro/Ginsten 2017-07-20 07:35
2017-08-13 11:00 Våxtorps BOIS - Kvibille BK 2017-07-21 10:53
2017-08-23 19:00 Getinge IF - Frillesås FF 2017-07-22 10:24
2017-08-26 11:30 Våxtorps BOIS - Vessigebro/Ginsten 2017-07-21 10:53
2017-08-27 11:00 Kvibille BK - Halmstads BK 2017-07-24 11:55
2017-09-03 11:00 Getinge IF - Halmstads BK 2017-07-22 09:20
2017-09-06 18:30 Våxtorps BOIS - Getinge IF 2017-07-21 10:54
2017-09-07 18:15 Halmstads BK - Vessigebro/Ginsten 2017-07-22 14:43
2017-09-09 12:00 Kvibille BK - Frillesås FF 2017-07-24 11:56
F11 Halmstad/Laholm 7-manna Kompisligan Grupp 2 höst
2017-08-17 18:00 Kvibille BK - Våxtorps BOIS 2017-07-23 09:41
2017-09-02 10:00 Kvibille BK - BK Astrio Gul 2017-07-23 09:42