Matchändringar - Hallands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Div. 5 Herrar
2020-09-19 14:00 Lilla Tjärby IK - Bua IF 2020-06-30 15:38
Div. 6 Mellersta Norra Herrar
2020-08-06 19:00 Långås/Morup - HÅFF 2020-07-03 12:08
Div. 6 Södra Herrar
2020-08-07 19:00 Skogaby BK - Ysby BK 2020-06-29 07:35
Klass 1 herrar
2020-07-23 19:30 Laholms FK - Onsala BK 2020-07-02 09:02
Nivå 2 Mellersta Nord Herrar
2020-08-25 18:30 Glommens IF - Långås/Morup 2020-07-01 17:04
Nivå 2 Mellersta Syd Herrar
2020-08-24 19:00 Slöinge GOIF - Torup/Rydö FF 2020-06-29 07:38
Nivå 2 Södra Nord Herrar
2020-08-23 13:00 IF Leikin - Sennans IF 2020-07-01 11:13
Nivå 2 Södra Syd Herrar
2020-08-08 14:00 Kornhult/Hishult FF - Lilla Tjärby IK 2020-06-29 07:39
Div. 3 Damer
2020-08-12 19:00 Ullareds IK - IF Norvalla 2020-06-29 16:24
Utvecklingsserie Damer Norra
2020-08-30 17:00 Lilla Träslövs FF - Ullareds IK 2020-06-29 16:23
DM Herrar 1/16-Final
2020-07-08 19:00 Skottorps IF - Skrea IF 2020-06-30 20:16
2020-07-11 14:00 Särö IK - BK Walldia 2020-07-01 21:58
2020-07-24 19:00 Ätrans FF - Lerkils IF 2020-07-01 12:56
2020-07-24 19:00 Vapnö IF - Unnaryds GoIF 2020-07-03 22:16
2020-07-25 12:00 Lilla Träslövs FF - Getinge IF 2020-07-01 08:42
2020-07-25 13:00 IF Böljan Falkenberg - Stafsinge IF 2020-07-01 13:40
2020-07-25 14:00 Andersbergs IK - Lilla Tjärby IK 2020-07-01 09:10
2020-07-26 14:00 Oskarström IS - BK Astrio 2020-07-03 15:19
2020-07-26 18:00 BK Viljan - IF Norvalla 2020-06-30 11:49
2020-07-26 19:00 IF Leikin - Hyltebruks IF 2020-06-30 11:23
2020-07-28 19:00 Ullareds IK - Galtabäcks BK 2020-06-30 14:58
2020-07-28 19:00 Sperlingsholms IF - IFK Fjärås 2020-07-03 12:02
2020-07-29 19:00 Tölö IF - Onsala BK 2020-07-02 21:39
DM F17
2020-07-29 19:00 Falkenbergs FF - Vinbergs IF 2020-06-30 12:58
2020-07-31 18:30 HGH F 02 - BK Astrio 2020-06-30 09:27
Träningsmatcher Elitettan - Div. 1 damer
2020-08-01 13:00 IF Böljan Falkenberg (D1D) - Valinge-Derome DFF (D2D) 2020-07-03 12:30
Träningsmatcher Div. 1 - Div. 3 herrar
2020-07-08 15:00 Falkenbergs FF (U21) - Varbergs BoIS FC (U21) 2020-07-03 12:01
2020-08-01 15:00 Laholms FK (D3H) - Åryds IK (D3H) 2020-07-03 12:18
Träningsmatcher Div. 6 - Div. 7 herrar
2020-07-31 19:00 Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) - Långås/Morup (D6H) 2020-07-01 21:31
2020-08-08 13:00 Grimetons IK (D6H) - BK Viljan (D6H) 2020-07-03 12:20
Träningsmatcher Div. 2 damer
2020-08-02 11:00 Vinbergs IF (D2D) - Kindaholms FF (D2D) 2020-07-03 12:27
Träningsmatcher Halland ungdomar Flickor med AD
2020-07-18 10:00 Eskilsminne IF (F17) - Falkenbergs FF (F17) 2020-07-03 12:38
2020-07-18 14:00 Eskilsminne IF (F17) - Åsa IF (F16) 2020-07-03 12:39
Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar med AD
2020-07-24 17:00 Halmstads BK (P17) - Helsingborgs IF (P17) 2020-07-03 12:15
Träningsmatcher Div. 4 - Div. 5 herrar
2020-07-25 14:00 Åsa IF (D4H) - SKIF Semberija (D4H) 2020-07-03 12:06
2020-07-31 19:00 IF Böljan (D4H) - Ätrans FF (D6H) 2020-07-03 12:23
2020-08-08 13:00 IF Böljan (D4H) - Skrea IF (D5H) 2020-07-03 12:09
2020-08-08 14:00 Åsa IF (D4H) - Särö IK (D5H) 2020-07-03 12:25
Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar utan AD
2020-08-02 11:00 Halmstads BK (P05) - Athletic FC Göteborg (P05) 2020-07-03 12:34
Div. 8 pojkar (14 år) Halland
2020-08-09 15:30 Åsa IF Svart - IF Centern 2020-06-28 14:30
2020-08-16 15:30 Åsa IF Svart - Onsala BK blå 2020-06-28 14:32
2020-08-23 14:00 IF Böljan Falkenberg - IF Centern 2020-07-02 11:31
2020-09-20 15:30 Åsa IF Svart - IF Leikin Orange 2020-06-28 14:42
Div. 8 pojkar (14 år) Mellersta
2020-08-12 18:30 LGM - Tofta GIF vit 2020-07-02 00:09
Div. 8 Pojkar (14 år) Norra Syd
2020-08-07 18:00 Tofta GIF blå - Varbergs BoIS FC Grön 2020-07-02 20:49
Div. 9 Pojkar (13 år) Mellersta Södra
2020-08-06 18:30 HGH FC Blå - Tvååker/Galtabäck 2020-07-04 16:29
2020-08-27 18:30 HGH FC Blå - IF Böljan Falkenberg Blå 2020-07-04 16:34
2020-09-12 11:00 HGH FC Blå - IS Halmia Vit 2020-07-04 16:38
Div. 9 Pojkar (13 år) Södra Norra
2020-08-20 18:30 HGH FC Röd - Hyltebruks IF 2 2020-07-04 16:00
2020-09-05 11:00 HGH FC Röd - Oskarströms IS 2020-07-04 16:05
2020-09-19 13:30 HGH FC Röd - Getinge IF 2020-07-04 16:19
Div. 13 Pojkar (11 år) Mellersta
2020-08-17 18:00 LGM - Vessigebro/Ginsten 2020-06-30 09:58
2020-08-31 18:00 LGM - Apel 2020-06-30 09:59
2020-09-07 18:00 LGM - SRG Himledalen Vit 2020-06-30 10:00
Div. 13 Pojkar (11 år) Södra Nord
2020-08-23 15:30 Oskarströms IS 1 - Torup/Rydö FF 2020-07-03 08:58
2020-09-06 16:30 Oskarströms IS 1 - HGH FC 2020-07-03 08:59
2020-09-20 17:00 Oskarströms IS 1 - IF Centern 2020-07-03 08:59
Div. 13 Pojkar (11 år) Södra
2020-08-09 16:30 Alets IK - Våxtorps BOIS 2020-06-30 12:21
Div. 14 Pojkar (10 år) Södra
2020-08-23 10:00 Skottorps IF - Skrea IF Gul 2020-06-29 14:06
2020-09-13 10:00 Skottorps IF - IF Centern Blå 2020-06-29 14:08
Div. 15 Pojkar (10 år) Mellersta Nord
2020-08-09 17:00 Vessigebro/Ginsten - Varbergs BoIS FC Grön 2020-07-03 12:30
2020-08-29 10:00 Vessigebro/Ginsten - Trönninge BK Grön 2020-07-03 12:32
2020-09-12 10:00 Vessigebro/Ginsten - Tvååker/Galtabäck 2020-07-03 12:33
Div. 10 Flickor (12 år) Norra
2020-09-06 13:40 IFK Fjärås Vit - Annebergs IF 2020-07-03 11:17
Div. 11 Flickor (12 år) Norra
2020-08-23 14:30 Åsa IF - Onsala BK Blå 2020-07-04 13:46
2020-09-06 15:00 IFK Fjärås Röd - Kullavik IF 1 2020-07-04 10:30
Div. 13 Flickor (11 år) Södra
2020-08-22 10:30 BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF Grön 2020-07-02 16:32
2020-08-29 10:30 BK Astrio - IF Böljan Falkenberg Vit 2020-07-02 16:33
2020-09-12 10:30 BK Astrio - Trönninge IF Röd 2020-07-02 16:34
Div. 14 Flickor (10 år) Norra
2020-08-29 10:00 Åsa IF Gul - Kullavik IF 2 2020-07-02 21:28
Div. 5 Flickor (16 år)
2020-07-01 19:00 Vinbergs IF - HGH 2020-06-29 09:58
2020-07-05 17:00 HGH - Tölö IF 2020-06-29 16:29
Div. 7 Södra Pojkar (15 år)
2020-07-07 18:30 Skrea IF - Getinge IF 2020-06-30 09:57
2020-08-02 14:00 Getinge IF - Snöstorp Nyhem FF 2020-06-30 09:56
Div. 8 Flickor (14 år) Södra
2020-08-23 14:00 Laholms FK - Snöstorp Nyhem FF 2020-06-29 09:12
Div. 2 Pojkar (18 år)
2020-08-19 19:00 Laholms FK - BK Astrio 2020-06-30 13:15
2020-09-27 14:00 Laholms FK - Onsala BK 2020-07-01 17:06
Div. 3 pojkar (17 år)
2020-09-16 19:00 Halmstads BK - Onsala BK 2020-07-02 16:23
Div. 15 Flickor (10 år) Norra
2020-08-09 16:00 Kungsbacka IF Blå - Åsa IF Svart 2020-06-29 23:06
2020-08-23 16:00 Kungsbacka IF Blå - Onsala BK vit 2020-06-29 23:09
2020-09-06 16:00 Kungsbacka IF Blå - Valinge IF 2020-06-29 23:14
2020-09-13 16:00 Kungsbacka IF Blå - Tölö IF 2020-06-29 23:15
Div. 15 Flickor (10 år) Mellersta
2020-08-09 16:00 Kungsbacka IF Vit - IF Böljan Falkenberg 2020-06-29 23:07
2020-08-30 10:00 Kungsbacka IF Vit - Apel 99 2020-06-29 23:12
2020-09-13 16:00 Kungsbacka IF Vit - IFK Fjärås 2020-06-29 23:13
Div. 15 Flickor (10 år) Södra
2020-08-30 10:30 HGH FC Blå - IF Centern 2020-06-29 07:28