Utbildare Leda laget

Nedanstående personer är HFF-utbildare för kursen Leda laget (kommer uppdateras med kontaktuppgifter).

Emma Andersson
emma.sv.andersson@gmail.com

Jonas Backlund
jonas.backlund75@gmail.com

Patrik Bergström

Roger Collryd
rogercollryd@hotmail.com

Martin Ekwall
martin_varberg@hotmail.com

Christoffer Eriksson
christoffer.eriksson@varberg.se

Marcelo Farias
marcelo@astrio.nu

Stefan Gustavsson
stefan.gustavsson@regionhalland.se

Camilla Hamnemo
hamnemo.c@gmail.com

Jonas Ivarsson
jonasivarsson@hotmail.com

Peter Lagerqvist
lagerqvistpeter@hotmail.com

Roger Löfman
sportchef@onsalabk.se

Fredrik Lökkeberg
fredrik.toftagif@telia.com

Anders Martinsson
anders.martinsson@unit4.com

Antonio Nogueira
anogueira@hotmail.se

Andreas Ottosson
andreas.ottosson@edu.laholm.se

Magnus Perlinger
davidsson.perlinger@gmail.com

Rasmus Petersson
rasmus.petersson.rp@gmail.com

Freddy Pettersson
freddy_iam@hotmail.com

Jan Pettersson
janne@kullavikif.se

Jonas Pettersson
jonas_pettersson14@hotmail.com

Wictoria Pålsson
wictoria.palsson@halmstad.se

Göran Strandlycke
goran.strandlycke@varberg.se

Lennart Sugiardjo
sugiardjo@hotmail.com

Anders Wallin
anders.wallin@hpinordic.se

Tobias Videlyck
tobias.videlyck@educ.goteborg.se

Cicki Ågren
lonnhult@icloud.com