Futsal

I futsaltävlingar sanktionerade av Hallands Fotbollförbund ska matcherna genomföras med, av Hallands Fotbollförbund, utbildade futsaldomare.

Varje tävlingsarrangör ansvarar för att använda behöriga domare i sina tävlingar.

I listan nedan finns kontaktuppgifter till de distriktsdomare som är utbildade och därmed behöriga att döma i sanktionerade tävlingar.

Domarna är sorterade efter vilken zon de är bosatta i men det är upp till varje tävlingsarrangör att kontakta domare efter eget önskemål.

Namn

Epost

Zon

Abdiaziz Oog

Abdoog0313@hotmail.com

 

Kungsbacka

Ferenc Damasdi

volar19@hotmail.com

 

Kungsbacka

Fredrik Kessler

fredrik.kessler@hotmail.com

 

Kungsbacka

Hjalmar Kanflo

hjalle.kanflo@gmail.com

 

Kungsbacka

Jonas Erlandsson

jonas.erland@gmail.com

 

Kungsbacka

Abit Syla

abitsyla@outlook.com

 

Varberg

Burim Mehmeti

bmehmeti_86@hotmail.com

 

Varberg

Fadil Zeneli

fadilzeneli67@hotmail.com

 

Varberg

Isaac Armel Yamuremye

ISAACARMEL@HOTMAIL.COM

 

Varberg

Olle Avdijaj

olle.avdijaj@gmail.com

 

Varberg

Sadik Hajdari

tigerpaw_sadde@hotmail.com

 

Varberg

Skender Zejnulla

keni28@hotmail.com

 

Varberg

Valmir Kelmendi

valmir-18_@live.com

 

Varberg

Jörgen Ahlgren

jorgen@hallandsff.se

 

Falkenberg

Lorand Bivolaku

lorand_loli@hotmail.com

 

Falkenberg

Magnus Vallerius

vallma68.mv@gmail.com

 

Falkenberg

Sami Dalali

saamii_86@hotmail.com

 

Falkenberg

Andi Kashtanjeva

andi92@live.se

 

Halmstad

Besnik Berisha

The_besniik@hotmail.com

 

Halmstad

Burim Hyseni

burimhyseni@hotmail.se

 

Halmstad

Gustav Palm

gustav.palm@hotmail.com

 

Halmstad

Isa Hajdini

isahaj@hotmail.com

 

Halmstad

Pontus Johansson

pontus.johansson93@outlook.com

 

Halmstad

Slavisa Stijepic

slavisa_stijepic@hotmail.com

 

Halmstad

Tobias Bergstrand

bias01@icloud.com

 

Halmstad