Ungdomsdomare

Här nedan listas de som under 2021 genomgått Ungdomsdomarutbildning och därmed är behöriga att döma matcher 9mot9. De är uppdelade per kommun som föreningen tillhör men har rätt att döma över hela Halland. Namn med * efter sig gick utbildningen 2020 och kommer att genomgå en fortbildning under våren 2021. De är också behöriga att döma 9mot9 tills vidare.

Namn

Epost

Förening

Melvin Abrahamsson*

melvinivallby@icloud.com

IFK Fjärås

Agnes Fritsson*

Lottan@hotmail.se

IFK Fjärås

Kalle Frivold*

kalle.frivold@hotmail.com

IFK Fjärås

Filip Ryberg*

filipryberg@icloud.com

IFK Fjärås

Noah Wallentin*

wallentinnoah@gmail.com

IFK Fjärås

Selma Ehn

selmaehn05@gmail.com

Kullavik IF

Linus Larsson

linusdglarsson@gmail.com

Kullavik IF

Saga Lindgren

Saga10.lindgren@gmail.com

Kullavik IF

Theo Sjöberg

Theosjoberg04@gmail.com

Kullavik IF

Oscar Börjesson*

borjessonoscar04@gmail.com

Kungsbacka IF

Erik Lansing

erik@lansing.se

Kungsbacka IF

Leo strömberg*

leo.stromberg7@gmail.com

Kungsbacka IF

Alice Legnedahl*

Alice.legnedahl@gmail.com

Onsala BK

Sebastian Engstrand*

Seb1engstrand@gmail.com

Onsala BK

Natalie Granath

Natalie.granath@icloud.com

Onsala BK

Anna Huseth Wakéus

annaonsala@gmail.com

Onsala BK

Anton Jirstrand Ribbenhed*

anton04.jr@gmail.com

Onsala BK

Tindra Magnusson*

tindramagnusson04@icloud.com

Onsala BK

Mohammed Ali Rahimi*

mohammed.ali.rahimi2003@gmail.com

Onsala BK

Oskar Redig

rebecca.erlandsson@molndal.se

Onsala BK

Alice Sjövall*

Alice.sjovall@telia.com

Onsala BK

Sebastian Ståhlgren*

Hans.draget@icloud.com

Onsala BK

Ida Thunberg*

ida.thunberg@gmail.com

Onsala BK

Simon Tömmervik

malin.kallman@hotmail.com

Onsala BK

Linus Vilhelmsson*

linus.vilhelmsson@elev.kungsbacka.se

Onsala BK

Johanna Andersson*

johannaassofias@gmail.com

Tölö IF

Wilma Gustafsson*

wilmagustafsson03@gmail.com

Tölö IF

Anton Jarl*

antonjarl2002@gmail.com

Tölö IF

Namn

Epost

Förening

Alfred Brag*

Alfred.brag@gmail.com

IF Norvalla

Johan Eliasson

johan.eliasson05@gmail.com

Lilla Träslövs FF

Esaias Ivarsson

esaiasivarsson@gmail.com

Lilla Träslövs FF

Jakob Kogler

jakob.kogler05@gmail.com

Lilla Träslövs FF

Emil Westman

emilwestman6@gmail.com

Lilla Träslövs FF

Isac Bengtsson*

Isseb03@gmail.com

Skällinge BK

Lea Frejmo

Lea.frejmo@hotmail.com

Skällinge BK

Viktor Axelsson

axelssonvarberg@gmail.com

Träslövsläge IF

Carl Börjesson

par@etikhus.se

Träslövsläge IF

Melvin Höjsgaard

dhg@ecco.com

Träslövsläge IF

Axel Ljungström

dundertompa@gmail.com

Träslövsläge IF

Elias Rödjer

elias.rodjer@edu.varberg.se

Träslövsläge IF

Peter Nyström

nystrom0622@gmail.com

Trönninge BK

Mohammed Taleb

moal2001@icloud.com

Trönninge BK

Adam Andersson

adam.andersson05@icloud.com

Varberg BoIS

Lucas Andersson

lucas05andersson@gmail.com

Varberg BoIS

Lindon Kameraj

Milan_lilli@hotmail.com

Varberg BoIS

Noam Landin

Noam.landin@gmail.com

Varberg BoIS

Emre Moutlou

emre05emre@outlook.com

Varberg BoIS

Nick Pham

mikepham@hotmail.com

Varberg BoIS

Jakob Redenfors

j.redenfors@gmail.com

Varberg BoIS

Fionit Rexhaj

fionit_rexhaj@hotmail.se

Varberg BoIS

Jakob Rohlin

jacobrohlin04@gmail.com

Varberg BoIS

Elliot Sjöberg

elliot04.sjoberg@icloud.com

Varberg BoIS

Carl-Sander Särnblad

klas.svensson@hedbomsmaleri.se

Varberg BoIS

Melvin Sörelind

melvinsorelind@gmail.com

Varberg BoIS

Olle Werner

olle.werner@edu.varberg.se

Varberg BoIS

Jonathan Videll

andreas.videll@gmail.com

Varberg BoIS

Emil Ericson*

emilericson@live.com

Väröbacka GOIF

Namn

Epost

Förening

William Borgryd

w.borgryd@gmail.com

Falkenbergs FF

Matthew Charit

Matthewcharit11@gmail.com

Falkenbergs FF

Rasmus Garrigan

rasmusgarrigan@hotmail.com

Falkenbergs FF

Linus Hall

Maria.hall10@hotmail.se

Falkenbergs FF

Issa Ismail

Issa.ismail004@gmail.com

Falkenbergs FF

Kalla Jatta

Kallejatta10@hotmail.com

Falkenbergs FF

Ludvig Kristiansson

Ludvig.kristiansson@icloud.com

Falkenbergs FF

Jakub Sutowicz

jakub04@icloud.com

Falkenbergs FF

Melker svensson

Melkermelle@icloud.com

Falkenbergs FF

Florian Xhemajli

Florian.xhemajlii@hotmail.com

Falkenbergs FF

Hilma Andersson

hilmis2005@gmail.com

IF Böljan Falkenberg

Nellie Björk

n.bjorkvh@gmail.com

IF Böljan Falkenberg

Leah Jongsving

Leah.Jonsving@hotmail.com

IF Böljan Falkenberg

Greta Larsson

gretalarsson4@outlook.com

IF Böljan Falkenberg

Stella Skärström

S.skarstrom@icloud.com

IF Böljan Falkenberg

Kajsa Åkesson

kajsa.akessonnn@gmail.com

IF Böljan Falkenberg

Kim Wernersson

Kim74.wernersson@gmail.com

Vessigebro BK

Gabriel Lindh

gabriellindh@hotmail.com

Vinbergs IF

Namn

Epost

Förening

Arian Amouzandeh

arianamouzandeh@icloud.com

BK Astrio

Otto Andersson

20otto05@gmail.com

BK Astrio

Hugo Höglin*

Hugo.hoglin@hotmail.com

IF Centern

Marwan Al Rihawi

marwan.alrihawi@gmail.com

IF Leikin

Waldemar Carlsson*

perocarro@hotmail.com

IF Leikin

Jonathan Rosenbring

Jonathan.Rosenbring@gmail.com

Kvibille BK

Marcus Sebelius

marcus.sebelius@gmail.com

Oskarströms IS

Rasmus Johansson*

ak76@hotmail.com

Snöstorp Nyhem FF

William Bergkvist*

william@bergkvists.com

Trönninge IF

Martin Bruhn

Martin.bruhn@inkorgen.nu

Trönninge IF

Filippa Elmgren*

Filippaelmgren@gmail.com

Trönninge IF

Annie Larsson*

Isaksson_tina@hotmail.com

Trönninge IF

Elin Nielsen

vuolevaelin@gmail.com

Trönninge IF

William Ordrup*

Williamordrup03@gmail.com

Trönninge IF

Alvin Sandberg*

alvin.lavendel@gmail.com

Trönninge IF

Licia Sandberg*

Tobias@sandbergsbygg.se

Trönninge IF

Cem Selcuk

cem_selcuk21@hotmail.com

Trönninge IF

Henric Penneborn

Pennan1992@hotmail.com

 

Håkan Hallberg

hallberg65@hotmail.com

 

Namn

Epost

Förening

Mohammad Nour Alsaadi*

mohammadalsaadi03@gmail.com

Hasslövs IS

Albin Hansson

Albin10hansson@gmail.com

Hasslövs IS

Misjana Bajraktari*

misjana.03@icloud.com

Laholms FK

Wesam Dyab*

wesam.dyab03@gmail.com

Laholms FK

Emil Håkansson*

emil.hakansson@telia.com

Laholms FK

Adam Kalnak Jönsson*

akkalnak@gmail.com

Laholms FK

Simon Palmkvist*

simon.palmkvist@hotmail.com

Laholms FK

Oliver Persson*

oliverpersson02@telia.com

Laholms FK

Mohammad Rashed Amini*

rashed.amini40@gmail.com

Lilla Tjärby IK

Tim Nilsson*

tim03nilsson.th@gmail.com

Lilla Tjärby IK

Jesper Hansson*

jeppe.hansson8@gmail.com

Ränneslövs GIF

Linus Gustafsson*

fiddgust@spray.se

Västra Karups IF

Mouhammad Layth Al Masri*

laythalmasri7@gmail.com

Ysby BK

Filippa Carlsson*

filippa.carlsson337@gmail.com

Ysby BK

Emma Nilsson

emma.n@surfia.nu

Ysby BK

Vid frågor kontakta