Ungdomsdomare

Här nedan listas de som under 2021 genomgått Ungdomsdomarutbildning och därmed är behöriga att döma matcher 9mot9. De är uppdelade per kommun som deras förening tillhör men har rätt att döma över hela Halland.

Namn med * efter sig gick utbildningen 2020 och kommer att genomgå en fortbildning under våren 2021. De är också behöriga att döma 9mot9 tills vidare.

Kungsbacka
Namn Epost Förening
Melvin Abrahamsson* melvinivallby@icloud.com IFK Fjärås
Agnes Fritsson* Lottan@hotmail.se IFK Fjärås
Kalle Frivold* kalle.frivold@hotmail.com IFK Fjärås
Filip Ryberg* filipryberg@icloud.com IFK Fjärås
Noah Wallentin* wallentinnoah@gmail.com IFK Fjärås
Oscar Börjesson* borjessonoscar04@gmail.com Kungsbacka IF
Erik Lansing erik@lansing.se Kungsbacka IF
Leo Strömberg* leo.stromberg7@gmail.com Kungsbacka IF
Alice Legnedahl* Alice.legnedahl@gmail.com Onsala BK
Sebastian Engstrand* Seb1engstrand@gmail.com Onsala BK
Natalie Granath Natalie.granath@icloud.com Onsala BK
Anna Huseth Wakéus annaonsala@gmail.com Onsala BK
Anton Jirstrand Ribbenhed* anton04.jr@gmail.com Onsala BK
Tindra Magnusson* tindramagnusson04@icloud.com Onsala BK
Mohammed Ali Rahimi* mohammed.ali.rahimi2003@gmail.com Onsala BK
Oskar Redig rebecca.erlandsson@molndal.se Onsala BK
Alice Sjövall* Alice.sjovall@telia.com Onsala BK
Sebastian Ståhlgren* Hans.draget@icloud.com Onsala BK
Ida Thunberg* ida.thunberg@gmail.com Onsala BK
Simon Tömmervik malin.kallman@hotmail.com Onsala BK
Linus Vilhelmsson* linus.vilhelmsson@elev.kungsbacka.se Onsala BK
Johanna Andersson* johannaassofias@gmail.com Tölö IF
Wilma Gustafsson* wilmagustafsson03@gmail.com Tölö IF
Anton Jarl* antonjarl2002@gmail.com Tölö IF
Varberg
Namn Epost Förening
Alfred Brag* Alfred.brag@gmail.com IF Norvalla
Johan Eliasson johan.eliasson05@gmail.com Lilla Träslövs FF
Esaias Ivarsson esaiasivarsson@gmail.com Lilla Träslövs FF
Jakob Kogler jakob.kogler05@gmail.com Lilla Träslövs FF
Emil Westman emilwestman6@gmail.com Lilla Träslövs FF
Isac Bengtsson* Isseb03@gmail.com Skällinge BK
Lea Frejmo Lea.frejmo@hotmail.com Skällinge BK
Elias Rödjer elias.rodjer@edu.varberg.se Träslövsläge IF
Peter Nyström nystrom0622@gmail.com Trönninge BK
Mohammed Taleb moal2001@icloud.com Trönninge BK
Emil Ericson* emilericson@live.com Väröbacka GOIF
Falkenberg
Namn Epost Förening
William Borgryd w.borgryd@gmail.com Falkenbergs FF
Matthew Charit Matthewcharit11@gmail.com Falkenbergs FF
Rasmus Garrigan rasmusgarrigan@hotmail.com Falkenbergs FF
Linus Hall Maria.hall10@hotmail.se Falkenbergs FF
Issa Ismail Issa.ismail004@gmail.com Falkenbergs FF
Kalle Jatta Kallejatta10@hotmail.com Falkenbergs FF
Ludvig Kristiansson Ludvig.kristiansson@icloud.com Falkenbergs FF
Jakub Sutowicz jakub04@icloud.com Falkenbergs FF
Melker Svensson Melkermelle@icloud.com Falkenbergs FF
Florian Xhemajli Florian.xhemajlii@hotmail.com Falkenbergs FF
Hilma Andersson hilmis2005@gmail.com IF Böljan Falkenberg
Nellie Björk n.bjorkvh@gmail.com IF Böljan Falkenberg
Leah Jongsving Leah.Jonsving@hotmail.com IF Böljan Falkenberg
Greta Larsson gretalarsson4@outlook.com IF Böljan Falkenberg
Stella Skärström S.skarstrom@icloud.com IF Böljan Falkenberg
Kajsa Åkesson kajsa.akessonnn@gmail.com IF Böljan Falkenberg
Jonathan Rosenbring Jonathan.Rosenbring@gmail.com Kvibille BK
Kim Wernersson Kim74.wernersson@gmail.com Vessigebro BK
Gabriel Lindh gabriellindh@hotmail.com Vinbergs IF
Halmstad
Namn Epost Förening
Arian Amouzandeh arianamouzandeh@icloud.com BK Astrio
Hugo Höglin* Hugo.hoglin@hotmail.com IF Centern
Marwan Al Rihawi marwan.alrihawi@gmail.com IF Leikin
Waldemar Carlsson* perocarro@hotmail.com IF Leikin
Marcus Sebelius marcus.sebelius@gmail.com Oskarströms IS
Rasmus Johansson* ak76@hotmail.com Snöstorp Nyhem FF
William Bergkvist* william@bergkvists.com Trönninge IF
Martin Bruhn Martin.bruhn@inkorgen.nu Trönninge IF
Filippa Elmgren* Filippaelmgren@gmail.com Trönninge IF
Annie Larsson* Isaksson_tina@hotmail.com Trönninge IF
Elin Nielsen vuolevaelin@gmail.com Trönninge IF
William Ordrup* Williamordrup03@gmail.com Trönninge IF
Alvin Sandberg* alvin.lavendel@gmail.com Trönninge IF
Licia Sandberg* Tobias@sandbergsbygg.se Trönninge IF
Cem Selcuk cem_selcuk21@hotmail.com Trönninge IF
Henric Pennerborn Pennan1992@hotmail.com
Håkan Hallberg hallberg65@hotmail.com
Laholm
Namn Epost Förening
Mohammad Nour Alsaadi* mohammadalsaadi03@gmail.com Hasslövs IS
Albin Hansson Albin10hansson@gmail.com Hasslövs IS
Misjana Bajraktari* misjana.03@icloud.com Laholms FK
Wesam Dyab* wesam.dyab03@gmail.com Laholms FK
Emil Håkansson* emil.hakansson@telia.com Laholms FK
Adam Kalnak Jönsson* akkalnak@gmail.com Laholms FK
Simon Palmkvist* simon.palmkvist@hotmail.com Laholms FK
Oliver Persson* oliverpersson02@telia.com Laholms FK
Mohammad Rashed Amini* rashed.amini40@gmail.com Lilla Tjärby IK
Tim Nilsson* tim03nilsson.th@gmail.com Lilla Tjärby IK
Jesper Hansson* jeppe.hansson8@gmail.com Ränneslövs GIF
Linus Gustafsson* fiddgust@spray.se Västra Karups IF
Mouhammad Layth Al Masri* laythalmasri7@gmail.com Ysby BK
Filippa Carlsson* filippa.carlsson337@gmail.com Ysby BK
Emma Nilsson* emma.n@surfia.nu Ysby BK