Anslutna föreningar

Nedan finns de föreningar som anslutit sig till den gemensamma övergångspolicyn.

Förening: Alets IK
Per Hallström ansvarar för alla övergångar i Alets IK
Mobilnummer: 076-6779949, E-post adress: aletfotboll@gmail.com

Förening: Annebergs IF
Ola Berntsson ansvarar för Herrseniorer
Mobilnummer: 0725-321707, E-post adress: ola.berntsson@telia.com
Annebergs IF kansli ansvarar för Flickor 10-19 år, Pojkar 10-19 år
E-post adress: info@annebergsif.com

Förening: BK Astrio
Gianni Izetbegovic ansvarar för herrseniorer.
Mobilnummer: 070-671 00 56, E-post adress: gianni.izetbegovic@hotmail.com
Fredrik Primnell ansvarar för herrseniorer
Mobilnummer: 070-617 82 80, E-post adress: fredrik@primed.se
Joakim Stierna ansvarar för damseniorer
Mobilnummer: 072-085 08 63, E-post adress: stierna.joakim@gmail.com
Oscar Carlson ansvarar för Flickor 10-14 år, Pojkar 10-14 år
Mobilnummer: 0723824352, E-post adress: oscar.carlson@astrio.nu
Marcelo Farías ansvarar för Pojkar 15-19 år
Mobilnummer: 070-458 00 28, E-post adress: marcelo@astrio.nu
Sara Gunnarsson ansvarar för Flickor 15-19 år
Mobilnummer: 073-821 11 37, E-post adress: saraviking91@gmail.com

Förening: Bua IF
Jan-Erik Engblom ansvarar för Herrseniorer, Flickor och pojkar 10-19 år
Mobilnummer: 0708-302014, E-postadress: jan-erik.engblom@smeas.se
Klas Tropp ansvarar för Herrseniorer och Pojkar 15-19 år
Mobilnummer: 070-5614104, E-post adress: klas.tropp@gmail.com

Förening: Frillesås FF
Anna-Karin Gustavsson ansvarar för Herrseniorer, Pojkar 13-19 år
Mobilnummer: 070-3952100, E-post adress: akg.66@hotmail.com
Petra Ahlmén ansvarar för Damseniorer, Flickor 10-19 år, Pojkar 10-12 år
Mobilnummer: 073-0911175, E-post adress: petrajorgen@msn.com

Förening: Halmstads BK
Stefan Mildaeus ansvarar för Flickor 10-14 år, Pojkar 10-14 år
Mobilnummer: 031-171881, E-post adress: stefan@hbk.se

Förening: IF Leikin
Admir Rahmanovic ansvarar för Flickor och pojkar 13-14 år, Flickor och pojkar 10-12 år
Mobilnummer: 0735463616, E-post adress: admir.rahmanovic@hotmail.com
Olle Barkstedt ansvarar för Herrseniorer och Pojkar 15-19 år
Mobilnummer: 0704563735, E-post adress: olle.barkstedt@asperofriskolor.se

Förening: IS Halmia
Leif Jönsson ansvarar för Dam- och herrseniorer, Flickor 15-19 år, Pojkar 10-19 år
Mobilnummer: 070-6464457, E-post adress: leif.jonsson@halmia.se
Anders Wallin ansvarar för Herrseniorer, Pojkar 10-19 år
Mobilnummer: 070-8339136, E-post adress: anders.wallin@halmia.se
Peter Blomqvist ansvarar för Damseniorer och Flickor 15-19 år
Mobilnummer: 070-6985821, E-post adress: peter.blomqvist@halmia.se

Förening: IFK Fjärås
Roger Bramfors ansvarar för Herrseniorer,Pojkar 15-19 år
Mobilnummer: 0708888813, E-post adress: fotteknik@hotmail.com
Sofia Kling ansvarar för Flickor 13-14 år,Pojkar 13-14 år,Flickor 10-12 år,Pojkar 10-12 år
Mobilnummer: 0720-474770, E-post adress: sofia.kling@ifkfjaras.se
Stefan Samuelsson ansvarar för Damseniorer,Flickor 15-19 år
Mobilnummer: 0708941411, e-post adress: Stefan.H.Samuelsson@afry.com

Förening: Kullavik IF
Jan Pettersson ansvarar för alla övergångar i Kullavik IF
Mobilnummer: 0702263304, E-post adress: janne@kullavikif.se

Förening: Kungsbacka City FC
Marcus Eriksson ansvarar för alla övergångar i Kungsbacka City FC
Mobilnummer: 0730-427265, E-post adress: Galgbackensif@hotmail.com

Förening: Kungsbacka IF
Tommy Magnusson ansvarar för Herrseniorer
Mobilnummer: 0703533495, E-post adress: tm.event@telia.com
Anders Martinsson ansvarar för Pojkar 15-19 år
Mobilnummer: 0708476173, E-post adress: anders.martinsson@unit4.com
Mikael Schött ansvarar för Flickor och pojkar 10-14 år
Mobilnummer: 0738622537, E-post adress: miklobear@gmail.com

Förening: Lerkils IF
Håkan Ågren ansvarar för alla övergångar i Lerkils IF
Mobilnummer: 0760833812, E-post adress: Lerkils.if@telia.com

Förening: Lilla Träslövs FF
Camilla Andersson ansvarar Damseniorer och Flickor 15-19 år
Mobilnummer: 073-6730901, E-post adress: tholinsvag19@gmail.com
Glenn Larsson ansvarar för Herrseniorer och Pojkar 15-19 år
Mobilnummer: 070-9891471, E-post adress: glenta_larsson@hotmail.com
Henrik Nilsson ansvarar för Flickor och pojkar 10-14 år
Mobilnummer: 073-5133298, E-post adress: henrik@gullbergsplatslageri.se

Förening: Löftadalens IF
Rasmus Olsson ansvarar för alla övergångar i Löftadalens IF.
Mobilnummer: 0730685699, E-post adress: rasmus.olsson19@gmail.com

Förening: Onsala BK
Roger Löfman ansvarar för Dam- och herrseniorer, Flickor och pojkar 12-19 år
Mobilnummer: 0761642119, E-post adress: sportchef@onsalabk.se
Per Eld ansvarar för Dam- och herrseniorer, Flickor och pojkar 12-19 år
Mobilnummer: 0733660210, E-post adress: klubbchef@onsalabk.se

Förening: Oskarström IS
Mikael Persson ansvarar för herrseniorer och pojkar 15-19 år i OIS
Mobilnummer: 0768294520, E-post adress: mikael.persson@hildinganders.com
Carsten Sörensen ansvarar för damseniorer och flickor 15-19 år i OIS
Mobilnummer: 0703258110, E-post adress: carsten 1@hotmail.com
Christoffer Svensson ansvarar för flickor och pojkar 10-19 år
Mobilnummer: 0706104733, E-post adress: coffe_s@hotmail.com i OIS

Förening: Snöstorp Nyhem FF
Martin Örmgård
ansvarar för Herrseniorer och Pojkar 15-19 år
Mobilnummer: 0708-218727, E-post adress: martin.ormgard@gmail.com
Niklas Mårtensson ansvarar för Damseniorer och Flickor 15-19 år
Mobilnummer: 0760-077903, E-post adress: niklas.martensson@ohvvs.se
Tobias Wellerfors ansvarar för flickor 10-14 år.
Mobilnummer: 0765-353514, E-post adress: tobbe@snff.se
Hanna Peyronson Stenlund ansvarar för Pojkar 10-14 år
Mobilnummer: 0705-493312, E-post adress: hanna.peyronson@gmail.com

Förening: Särö IK
André Rundéus ansvarar för alla övergångar i Särö IK
Mobilnummer: 0733656017, E-post adress: andre.rundeus@gpbatteries.se

Förening: Träslövsläge IF
Sofia Svensson ansvarar för alla övergångar i Träslövsläge IF
Mobilnummer: 0705-631322, E-post adress: info@tlif.se

Förening: Tölö IF
Ronny Norberg ansvarar för Flickor och pojkar 10-14 år
Mobilnummer: 0706-277485, E-post adress: ronny.norberg@toloif.se
Anna Jarl ansvarar för Herrseniorer, Pojkar 15-19 år
Mobilnummer: 070-9378782, E-post adress: anna.jarl@toloif.se
Tom Norström ansvarar för Damseniorer, Flickor 15-19 år
Mobilnummer: 076-0485042, E-post adress: tom.norstrom@toloif.se

Förening: Åsa IF
Mikael Hentilä ansvarar för alla övergångar i Åsa IF
Mobilnummer: 0739864309, E-post adress: kansli@asaif.com