Matchändringar - Hallands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P16 Nationell Grupp 2
2021-07-29 18:30 Falkenbergs FF - Halmstads BK 2021-05-10 16:03
F17 SM 2021 - Västra Götaland
2021-07-03 13:00 Varbergs BoIS FC - Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF 2021-05-12 11:43
Division 2 Sydvästra Götaland Dam
2021-08-17 18:45 Västra Karups IF - Högaborgs BK 2021-05-09 21:00
2021-10-10 14:00 Eskilsminne DFF - HGH FC 2021-05-12 08:25
2021-10-13 19:00 Ängelholms FF - Stafsinge IF 2021-05-10 10:10
Division 4 Herr Halland
2021-05-31 19:00 Lerkils IF - IF Leikin 2021-05-11 23:28
Division 6 Pojk (15 år) Halland
2021-05-16 13:00 Varbergs BoIS FC - Kungsbacka IF 2021-05-14 19:30
2021-05-16 17:00 Lerkils IF - BK Astrio 2021-05-11 19:48
Division 16 Flick Mellersta Norra (10 år)
2021-05-30 15:00 Värö United - Tölö IF Svart 2021-05-09 19:55
Division 16 Flick Mellersta (10 år)
2021-05-15 13:00 Torup/Rydö FF - IF Böljan Falkenberg Blå 2021-05-15 11:52
Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar utan AD
2021-05-15 14:00 Vinbergs IF (P02) - Vapnö IF (P02) 2021-05-10 17:17
2021-05-16 13:30 Laholms FK (P02) - Halmstads BK (P04) 2021-05-10 17:27
Division 8 Pojk Halland (14 år)
2021-05-16 16:00 Varbergs BoIS FC Grön - BK Astrio 2021-05-16 10:04
2021-05-23 13:00 Halmstads BK - Lilla Träslövs FF Blå 2021-05-11 10:01
2021-06-08 18:30 Halmstads BK - BK Astrio 2021-05-10 14:45
2021-06-20 15:00 Frillesås FF - Halmstads BK 2021-05-10 10:54
Division 8 Pojk Mellersta (14 år)
2021-06-05 13:00 IF Leikin - Stafsinge IF 2021-05-14 20:53
2021-07-04 Träslövsläge IF - Varbergs BoIS FC Svart 2021-05-15 15:17
Division 8 Pojk Södra (14 år)
2021-06-19 10:30 Hasslövs IS - Lidhults GOIF 2021-05-12 20:14
Division 9 Pojk Mellersta Syd (13-14 år)
2021-06-27 15:00 Tofta GIF vit - Tvååker/Galtabäck 2021-05-09 20:02
Division 9 Pojk Norra (13-14 år)
2021-05-30 13:00 Särö IK grön - IFK Fjärås 2 2021-05-11 08:53
2021-06-18 18:00 IFK Fjärås 2 - Derome-Åskloster FF 2021-05-12 07:18
Division 12 Pojk Norra 1 (12 år)
2021-05-26 19:15 Särö IK - Onsala BK vit 2021-05-13 13:22
Division 11 Pojk Norra (12 år)
2021-05-20 18:30 Kungsbacka IF Blå - Särö IK 2021-05-11 07:23
Division 11 Pojk Mellersta (12 år)
2021-05-13 10:00 Falkenbergs FF Vit - BK Astrio Röd 2021-05-10 10:19
Division 11 Pojk Södra (12 år)
2021-05-22 10:00 Skottorps IF svart - BK Astrio svart 2021-05-15 15:38
Division 12 Pojk Mellersta Norra (12 år)
2021-05-15 11:00 Tofta GOIF - SRG Himledalen 2021-05-13 18:14
2021-06-02 17:30 Trönninge BK - Träslövsläge IF blå 2021-05-16 09:57
Division 12 Pojk Mellersta (12 år)
2021-05-20 18:00 Vessigebro/Ginsten - IF Böljan Falkenberg 2021-05-15 19:39
Division 10 Pojk Mellersta Syd (13 år)
2021-06-03 18:30 Falkenbergs FF Gul - LGM 2021-05-12 15:57
Division 12 Pojk Södra (12 år)
Trönninge IF Vit - Oskarströms IS 2021-05-12 14:35
2021-06-17 18:00 Alets IK - Oskarströms IS 2021-05-14 09:52
Division 13 Pojk Mellersta (11 år)
2021-05-18 18:15 Skrea IF Gul - Kvibille BK 2021-05-10 20:20
Division 14 Pojk Mellersta 2 (11 år)
2021-05-16 10:00 Apel 99 1 - Vessigebro BK Ginsten 2021-05-16 11:29
2021-05-29 10:00 Vessigebro BK Ginsten - Slöinge GOIF vit 2021-05-12 22:40
Division 14 Pojk Södra 1 (11 år)
2021-06-04 18:00 IF Centern Blå - IS Halmia 2021-05-16 09:44
Division 15 Pojk Norra 1 (10 år)
2021-06-12 14:30 Åsa IF Svart - Kullavik IF 3 2021-05-11 15:10
2021-07-04 11:00 Kullavik IF 3 - Lerkils IF Blå 2021-05-12 07:36
Division 15 Pojk Mellersta (10 år)
2021-05-15 11:00 Vinbergs IF - Varbergs GIF FK 2021-05-10 14:55
Division 16 Pojk Mellersta 1 (10 år)
2021-05-12 18:00 Arvidstorps IK vit - Snöstorp Nyhem FF Grön 2021-05-09 19:37
2021-06-05 10:00 Arvidstorps IK vit - Skrea IF svart 2021-05-09 19:43
2021-06-16 18:00 Skrea IF svart - Oskarströms IS 2021-05-15 09:41
Division 16 Pojk Mellersta 2 (10 år)
2021-05-22 10:00 Skrea IF Gul - Stafsinge IF 2021-05-12 14:42
2021-05-22 10:00 Arvidstorps IK svart - LGM 2021-05-09 19:45
2021-05-29 10:00 HGH FC - Stafsinge IF 2021-05-12 19:49
2021-06-05 11:30 Arvidstorps IK svart - HGH FC 2021-05-09 19:46
Division 10 Flick Mellersta (13 år)
2021-05-29 12:00 Värö United - Tofta GOIF 2021-05-12 15:37
Division 11 Flick Norra (12 år)
2021-06-13 10:00 Kungsbacka IF - Träslövsläge IF 2021-05-14 13:54
Division 11 Flick Södra (12 år)
2021-06-03 18:30 Slöinge GOIF vit - BK Astrio 2021-05-13 18:46
Division 12 Flick Mellersta (12 år)
2021-05-13 10:00 Värö United - Varbergs BoIS FC 2021-05-12 22:27
2021-05-16 11:00 Tofta GOIF - Lerkils IF Blå 2021-05-16 08:32
Division 12 Flick Södra (12 år)
2021-05-23 16:00 Apel 99 1 - Skrea IF 2021-05-10 20:28
2021-06-13 16:00 Apel 99 1 - HGH FC 2021-05-10 20:29
2021-06-20 11:00 HGH FC - Vinbergs IF 2021-05-10 14:40
Division 14 Flick Norra Syd (11 år)
2021-06-30 Varbergs BoIS FC - Tölö IF Grön 2021-05-16 13:07
Division 14 Flick Södra (11 år)
2021-05-29 14:00 HGH FC blå - Snöstorp Nyhem FF 2021-05-16 15:58
2021-06-19 11:00 HGH FC blå - IF Centern 2021-05-16 16:49
Division 7 Flick Södra (15 år)
2021-05-20 18:30 Laholms FK - IF Centern 2021-05-16 08:47
2021-06-06 17:00 Laholms FK - Torup/Rydö FF 2021-05-16 08:48
Division 8 Flick Halland (14 år)
2021-08-07 10:30 IF Böljan - Träslövsläge IF 2021-05-11 10:56
Division 8 Flick (14 år)
2021-06-02 18:30 Vinbergs IF - BK Astrio 2021-05-09 18:05
2021-08-21 15:00 Lilla Träslövs FF - BK Astrio 2021-05-10 09:59
Division 7 Pojk Södra (15 år)
2021-05-19 18:30 IS Halmia - HGH FC 2021-05-15 09:50
2021-06-23 18:30 Halmstads BK - WRY 2021-05-10 10:23
Division 3 Pojk Norra (17 år)
2021-05-19 19:15 Kullavik IF - Åsa IF 2021-05-15 20:16
Division 3 Pojk Södra (17 år)
2021-05-18 19:00 Halmstads BK - Vinbergs IF 2021-05-12 13:04
2021-06-01 19:00 Halmstads BK - Hyltebruks IF 2021-05-12 13:04
2021-06-08 19:00 Halmstads BK - IF Centern 2021-05-12 13:04
Division 15 Flick Norra (10 år)
2021-05-29 10:00 IFK Fjärås 1 - Skrea IF 2021-05-10 22:50
Division 15 Flick Södra (10 år)
2021-05-23 10:00 Hyltebruks IF - IF Centern 2021-05-13 14:12